Буквально кілька хвилин тому на офіційному сайті Apple з’явився черговий прес-реліз, з допомогою якого компанія з Купертіно оголосила дати проведення та регламент своєї щорічної Всесвітньої конференції для розробників, більш відомої по абревіатурі WWDC. Захід пройде з 11 по 15 червня в Сан-Франциско в центрі Moscone West.

На п’ятиденному конференції розробники дізнаються цікаві подробиці про майбутніх версіях iOS і OS X, щоб створювати ще більш просунуті програми для цих платформ, інженери компанії проведуть понад 100 технічних сесій, а також нагородять авторів кращих програм цього року престижною премією Apple Design Awards (до речі, передплатники Developer Program вже зараз можуть номінувати програми на спеціальній сторінці порталу для розробників).

«Ми плануємо провести в цьому році чудову конференцію WWDC і вже не можемо дочекатися, щоб поділитися з розробниками останніми новинами про iOS і Mountail Lion», — сказав Філ Шиллер, старший віце-президент Apple з міжнародного маркетингу. — «Платформа iOS створила абсолютно нову галузь з фантастичними можливостями для розробників у всьому світі».

Учасники конференції дізнаються, як значно покращити функціональність, продуктивність, якість і дизайн своїх додатків. Більше того, вони отримають можливість попрацювати над своїм кодом з інженерами Apple, які поділяться безцінним досвідом і передовими методами розробки.

Отримати більш детальну інформацію про захід можна на міні-сайті WWDC 2012.