Мабуть, одним з найбільш розчаровують перешкоди в процесі розробки мобільних додатків для iPhone, iPod touch і iPad можна назвати бета-тестування, точніше, пов’язані з ним труднощі. Враховуючи те, що в більшості випадків програма не «потрапить» на безліч іДевайсов до того моменту, як команда цензорів пропустить його в App Store, деяким розробникам може стати особливо сумно.

Також, в результаті подібних обмеження деякі програми можуть викликати безліч неприємних вражень у самих користувачів, а розробникам «на ходу» доведеться виправляти недоробки і чекати нового відповіді з App Store.

Правда, в недалекому майбутньому муки творців мобільних шедеврів можуть закінчитися, оскільки нещодавно запущений веб-сервіс під назвою TestFlight може значно спростити їм життя і забезпечити менш болючий реліз.

TestFlight може стати дуже зручним інструментом для установки бета-додатків «на льоту», минаючи процес розархівуванні файлів, переміщення їх в iTunes, синхронізації і повторення всіх цих маніпуляцій при появі нової тестової версії.

З допомогою TestFlight користувач може зайти на сайт сервісу зі свого iPhone або iPad, натиснути на кнопку, переглянути наявні пропозиції та підписатися на них. Виграють обидві сторони: розробникам досить завантажити всього одну версію програми на сайт (і не розсилати десятки листів друзям і знайомим з проханням випробувати нову функцію), а користувачі зможуть набагато швидше і простіше встановлювати та оновлювати вже встановлені мобільні програми.