Протягом усієї своєї історії Apple використовувала самі останні інновації для створення дивовижних продуктів. Тому компанії доводилося постійно розвивати і вдосконалювати різні галузі промисловості і виробництва. В результаті тільки в США було створено понад 500 000 робочих місць: від придумали iPad інженерів до співробітників служби доставки, які привозять запаковані планшети до дверей їх нових власників.

Apple, згідно з дослідженням компанії Analysis Group, прямо або побічно створила 304 тис. робочих місць в 50 штатах Америки. Тисячі людей знайшли нову роботу в різних галузях промисловості: одні створюють компоненти для продукції компанії, інші — збирають літаки і вантажівки, які використовуються при їх доставці, а також працюють в таких галузях промисловості:

  • розробка і виробництво компонентів, матеріалів та обладнання;
  • професійні, наукові та технічні послуги;
  • продажу споживчих товарів;
  • транспорт і логістика;
  • охорону здоров’я;
  • і т. д.

Ця цифра включає в себе робітників у Техасі і співробітників компанії Corning в Кентуккі і Нью-Йорку, які виробляють процесори і прочнейшее скло Gorilla Glass для яблучних смартфонів і плашнетов. А якщо до неї додати 210 тис. осіб, задіяних в екосистемі App Store, то загалом вийде сума в 514 тис. робочих місць, які були створені і нині підтримуються компанією з Купертіно.

Менш ніж за 4 роки App Store створив абсолютно нову галузь: проектування і розробка додатків для iOS. На даний момент в мобільному магазині Apple представлено більше 550 000 програм та ігор, число завантажень яких недавно перевищила 25 млрд. і продовжує зростати. В сукупності всі розробники отримали від продажу своїх програм понад 4 млрд. доларів.

Кількість співробітників Apple в США за останнє десятиліття збільшилася майже в п’ять разів: якщо в 2002 році на компанію з Купертіно працювало менше 10 000 чоловік, то зараз ця цифра становить більше 47 000. Це число може збільшитися вдвічі, якщо порахувати 50 000 співробітників компаній-постачальників, які безпосередньо підтримують Apple. Дані роботи потребують фахівців, що володіють широким спектром навичок. Це будівельники, виробники комплектуючих, роздрібні продавці, представники технічної підтримки, маркетологи і кращі в світі інженери.

На даний момент у 44 штатах у Apple відкрито 246 роздрібних магазинів. Середня кількість працівників у кожному з них становить понад 100, більшість з них є штатними. Тимчасові працівники Apple Store мають ті ж права і привілеї, що і штатні співробітники, в тому числі, медичне страхування і можливість покупки акцій.

На відміну від багатьох великих корпорацій, Apple розмістила свої call-центри в США, хоча їх перенесення, наприклад, в Індії дозволив би скоротити витрати на їх утримання більш ніж на 50%. Можливо тому більше 10 років Apple надає кращу технічну підтримку галузі. В програмі AppleCare у компанії працює понад 7700 консультантів, 2000 з яких працює на дому, а 600 ще тільки закінчує коледж.