Практично відразу ж після закінчення презентації у топ-менеджерів Apple з’явилася нова «головний біль» — від журналістів, які бажають взяти ексклюзивне інтерв’ю у генерального директора компанії з Купертіно і його колег, не було відбою. Найуспішнішим із них виявився Девід Мур з ABC News. Йому вдалося обговорити новинки не тільки з Тімом Куком, але і Джонатаном Айвом.

Під час першої половини бесіди гендиректор Apple повідомив чимало цікавого. Відповідаючи на питання, чи думав він про Стіва Джобса в ході презентації, яка проходила у знаковому для компанії місці — Центрі виконавчих мистецтв Флінта в Купертіно, де був показаний перший Macintosh, — Тім Кук сказав, що безумовно згадував свого наставника, і висловив упевненість у тому, що він би пишався нинішнім станом Apple:

Я постійно думаю про Стіва. Він мені дуже дорогий. Не було жодного дня, щоб я не думав про нього. Цим ранком, будучи на сцені, я знову згадував його. Думаю, він би шалено пишався компанією і тим, що ми робимо сьогодні. Мені здається, він посміхається прямо зараз.

Кук додав, що Стів нічого не знав про «розумних годин» ? Watch, оскільки робота над ними почалася вже після його смерті. Але без заставленого Джобсом фундаменту компанії навряд чи б вдалося продовжувати працювати настільки ефективно:

Його стиль мислення, його смак, його перфекціонізм і постійне прагнення до інновацій — все це досі присутня в компанії і, сподіваюся, завжди буде в ній. Думаю, його ДНК завжди залишатися фундаментом Apple.

А коли мова зайшла про нових смартфонах, Тім Кук висловив велику надію, що iPhone 6 і iPhone 6 Plus не тільки привернуть увагу фанатів Apple, але і змусять задуматися про перехід користувачів Android, адже яблучні смартфони «краще у всьому». Не забув Тім сказати пару слів і про платіжній системі ? Pay:

За словами містера Кука, у випадку з мобільними платежами компанія використовувала «класичний підхід Apple», просто і елегантно розв’язавши складну проблему. «Так, для нас існує деяка економічна вигода, але з споживчої точки зору ми беремо щось надто важке і небезпечне і робимо його дуже простим і швидким.

В кінці інтерв’ю Тім знову повернувся до головного продукту презентації і зазначив, що ? Watch стали результатом прекрасного взаєморозуміння окремих команд інженерів, розробляють апаратне, програмне забезпечення і сервіси, які подбали про кожному, навіть самому незначному аспекті продукту.

Після цього настала черга «віддуватися» Джонатану Айву. Головний дизайнер Apple був як завжди серйозний, але все ж сказав пару слів про ідеологію яблучних годин:

Мур: Скільки існує різних версій ? Watch?

Айв: Я думаю, ми вже про це говорили раніше, і якщо ви спробуєте підрахувати, то вийдуть мільйони комбінацій.

Мур: Мільйони?

Айв: Все вірно. Корпус виконаний з різних матеріалів, існує два розміру годин, ви можете вибрати один з шести доступних ремінців. Якщо говорити з дизайнерської точки зору, як ми розглядали цей продукт, то у нього немає окремо взятого програмного забезпечення, окремо апаратного забезпечення. Для нас, звичайних користувачів, це все одне і те ж. Тому ми розробили інтерфейс і дали людям можливість вибирати з декількох варіантів.

Айв також зазначив, що він дуже гордиться роботою команди дизайнерів Apple, назвавши нові Айфони і годинник «кращими роботами за весь час».