Крім спілкування з Уолтом Моссбергом і Карою Свишер, провідними конференції «D10: All Things Digital», Тім Кук із задоволенням поспілкувався з журналістами і звичайними відвідувачами заходу, які отримали можливість задати питання генеральному директорові Apple з глядацького залу. Я постарався зупинитися на найбільш цікавих з них.

Питання: «Назвіть свої сильні і слабкі сторони».
Тім Кук: «Я думаю, ви самі повинні це зробити. Я залишу це для вас».

Питання: «Ви залучені в маркетинг і дизайн продукції наскільки, наскільки був залучений Стів?»
Тім Кук: «Немає… Стів займався цими речами майже весь свій час. Я зайнятий у багатьох інших сферах, а не тільки в цих двох».

Питання: «Що сказав Стів Джобс, коли запрошував вас на роботу в Apple, і чи могли ви собі уявити, що таке коли-небудь трапиться?»
Тім сказав, що спочатку він відхилив запрошення Джобса, але ми ж знаємо, яким він наполегливою людиною був — і Кук погодився прийти на зустріч: «Чесно кажучи, мені вистачило п’яти хвилин, щоб я захотів приєднатися до Apple. Я був вражений цим». Після розмови Кук повернувся в Compaq і негайно пішов у відставку.

Хтось із залу запитав, чому у Apple бардак в назвах продуктів? Наприклад, після iPad 2 вийшов просто iPad; був iPhone 3GS, потім iPhone 4, потім iPhone 4S.
Тім відповів, що iPhone 4S зобов’язаний своєму індексу технології Siri, а iPhone 3GS — швидкості роботи (від англ. «speed», швидкість).

Питання: «У чому полягає найбільша зміна в компанії, коли Стіва вже немає з нами?»
Тім Кук: «Я не можу сказати нічого, що здивувало б мене. Просто разюче обіймати посаду генерального директора, і я дуже радий, що клієнти і співробітники надали мені приголомшливу підтримку».

Далі CEO Apple запитали про технології, які можна носити на собі.
Тім Кук: «У нас є група, яка займається Nike+. Питання в тому, чи може ця інтеграція змінити чиєсь поведінку? Якщо це просто прикольна штука, то вона зникне. Але якщо вона дійсно може змусити вести себе інакше, то це дуже класно».

Питання від журналістів The Verge: «Ваше майбутнє пов’язане з іграми?»
Тім: «Я вважаю, що ми вже зараз пов’язані з іграми. Це одна з основних причин, по якій люди купують iPod touch… Якщо дивитися на ринок ширше, то ми є досить великим гравцем на даний момент. Ігри на телевізорі? Думаю, це може бути цікаво».

Питання: «Що сталося з Ping?»
Тім Кук: «У Apple не повинно бути соціальних мереж… Деякі люди думають про iMessage, як про соціальної мережі, але це не так».

В розмову втрутився Уолт Моссберг: «Але все-таки, що очікує Ping?»
Тім відповів, що він ретельно уникає цього питання, а компанія не буде прикладати особливих зусиль для подальшої розробки сервісу. До того ж, вони досі не визначилися з його майбутнім. На що Кара Свишер запропонувала продати Ping творцям Google+.

На цьому муки генерального директора Apple підійшли до кінця і він під оплески глядацького залу покинув сцену.