З початку цього тижня компанія з Купертіно випустила три нових рекламних ролика, присвячених своїм iPhone 6 і iPhone 6 Plus, в яких рекламуються різноманітні гідності яблучних смартфонів, такі як ігрові можливості чіпа Apple A8, Continuity і голосові повідомлення.

Перший 30-секундний ролик називається «Gamers» і присвячений, як видно з назви, ігровим можливостям нових Айфонів. В ньому показана випущена минулого тижня безкоштовна багатокористувальницька гра Vainglory (є також версія для iPad), яку розробники Super Evil Megacorp представили ще у вересні в ході анонса iPhone 6 і iPhone 6 Plus для наочної демонстрації поліпшень GPU в чіпі Apple A8 і фреймворку Metal.

У наступному відео, «Reservations», потенційні покупці можуть побачити, як за допомогою функції Continuity можна прокидати телефонні дзвінки з iPhone на всі сумісні пристрої Apple, а також дзвонити друзям і знайомим з яблучних комп’ютерів і планшетів.

Нарешті, третій рекламний ролик під назвою «Voice Text» присвячений ще однієї нової функції iOS 8 — можливості надсилати голосові повідомлення через. iMessage так само легко і просто, як і звичайні текстові повідомлення. В рекламі підкреслюється, як подібна функція здатна поліпшити спілкування з друзями. Наприклад, краще передати сарказм, заспівати що-небудь або вимовити складне слово замість того, щоб набирати його на екранній клавіатурі.

Це вже далеко не перша телевізійна реклама iPhone 6 і iPhone 6 Plus, яку компанія з Купертіно випустила після анонсу і початку продажів останніх поколінь своїх яблучних смартфонів. Інші ролики ви можете знайти на сайті Apple або у її аккаунті на YouTube.