Мабуть, ніхто не зможе сказати, скільки існує аксесуарів для продукції Apple: десятки і навіть сотні тисяч різноманітних чохлів, док-станцій, зарядних пристроїв, акумуляторів, стилусів, наклейок та інших продуктів, які навіть не завжди піддаються чіткій класифікації. Я відібрав кілька найбільш цікавих, на мій погляд, аксесуарів і хотів би розповісти про них нашим читачам.

Док-станції

Ця категорія околояблочных продуктів є однією з найчисленніших, тому що фантазія людей не знає кордонів, а на прилавках постійно з’являються все нові і нові док-станції.

Наприклад, Black Diamond Dock — дуже незвичайна підставка для iPhone і iPod touch, створена компанією Yantouch. Схожий зовні на вписаний в сферу правильний багатогранник у вигляді геодезичного купола, «чорний діамант» в звичайному стані виглядає стильно, але досить мляво.

Однак варто встановити на iPhone безкоштовне однойменне додаток з App Store, як аксесуар заграє всіма кольорами веселки. Одне погано — на Amazon гаджет коштує близько 70$.

Другий аксесуар, звичайно, не є док-станцією у повному розумінні цього визначення. Швидше, iCushion — це незвичайна підставка для мобільних гаджетів Apple, власники яких не хочуть дряпати задню кришку.

Користувач міг би намотати на «ніжку» iCushion провід навушників або док-кабель, щоб вони займали менше місця на столі, а завдяки присоску цікава штуковина добре б кріпилася до iPhone або iPod touch. Але умовний спосіб тут вжито не даремно: на жаль, — це лише дизайнерський експеримент, який навряд чи коли-небудь надійде в продаж.

Док-станція PowerLift виробництва Kensington є пристрій «два-в-одному». По-перше, це дійсно справжня док-станція. А по-друге, в його підставці знаходиться додатковий акумулятор на 1200 маг, що дозволяє без підзарядки поговорити з iPhone 4 в протягом 3,5 годин (20 годин музики, 5 годин відео або 1,5 години в FaceTime), навіть якщо заряд основного акумулятора яблучного гаджета майже виснажився. Коштує це диво 50$.

І, наостанок в цьому розділі, я хотів би розповісти про дерев’яному доці для iPhone. Компанія Anthropologie пропонує такий екологічний Enchanted Woods Dock майже за 100$. Але Кріс Гарднер (Chris Gardner), автор блогу ManMade, вирішив, що це занадто багато і опублікував відмінну докладну інструкцію «як самостійно зробити теж саме в домашніх умовах»:

Використовуємо Magic Trackpad

Буквально відразу ж після виходу Magic Trackpad, його нові власники спробували поєднати пристрій із звичайною бездротовою клавіатурою Apple, якою комплектуються всі останні iMac. Гаджети просто ідеально підходили за розміром і здавалися створеними один для одного.

Але компанія Twelve South вирішила піти трохи далі і випустила спеціальний набір MagicWand (30$), що складається з нижньої підставки і двох металевих запчастин для підключення клавіатури і трекпеда.

Існує і більш значна альтернатива під назвою Macdec від Thodio, який чимось схожий на верхню панель яблучного ноутбука. Клавіатура і Magic Trackpad кріпляться завдяки 8 потужним магнітів:

Правда, коштує така підставка переконливо: 135$ за дерев’яне кріплення і 165$ — за акрилове.

Magic Mouse і клавіатура Apple

І я приберіг наостанок пару аксесуарів для Magic Mouse і бездротової клавіатури Apple, які були придумані в компанії Mobee Technology.

Перший з них називається Magic Charger і представляє з себе спеціальний акумулятор, що перезаряджається для Magic Mouse (29.90$). Він не тільки замінює звичайні пальчикові батарейки, але і завдяки спеціальній підставці (49.90$) може заряджатися без проводів.

Другий аксесуар, Magic Bar, повністю аналогічний Magic Charger, тільки призначений для автоматичної підзарядки бездротовий яблучної клавіатури (і магічного трекпеда) з двома батарейками АА. Він також вміє заряджатися без проводів, але в даний момент про його ціною нічого не відомо. Попереднє замовлення на Magic Bar можна буде оформити лише в середині травня, а в продажу він з’явиться влітку.