Не минуло і доби з моменту випуску оновленого iMac, як в інтернеті почали з’являтися перші цікаві подробиці про цих надпотужних моноблоках, здатні викликати непідробний інтерес у всіх шанувальників продукції Apple. У статті ми поговоримо про порти Thunderbolt, твердотільних накопичувачах SSD, «непросте» виборі перед купівлею і перших синтетичних тестах продуктивності комп’ютерів.

Mac OS X і SSD-накопичувачі

Я вже вчора згадував, що в якості опції для нових iMac можна вибрати звичайний жорсткий диск на 2 ТБ, твердотільний SSD-накопичувач на 256 ГБ або обидва диска відразу. А щоб не виникало зайвих питань, компанія пояснює:

Ми пропонуємо для iMac додатковий твердотільний диск (SSD) на 256 ГБ, який не має рухомих частин і забезпечує підвищену продуктивність для багатьох дискових операцій. Він може бути придбаний замість стандартного жорсткого диска або в додаток до нього.

Якщо ви комплектуете комп’ютер SSD і жорстким диском Serial ATA, то операційна система Mac OS X і всі ваші програми будуть встановлені на твердотільному накопичувачі. При цьому ви можете використовувати жорсткий диск для зберігання відео, фотографії і інших файлів.

Підключення двох зовнішніх дисплеїв і Target Display Mode

До обуренню злостивців і критиків, цього разу Apple оснастила свої 27-дюймові моделі моноблоків двома портами Thunderbolt у форм-факторі Mini DisplayPort. А це в свою чергу означає, що якщо власник нового комп’ютера володіє відразу двома зовнішніми моніторами і хоче перетворити своє робоче місце в пульт управління космічним кораблем, то тепер йому практично нічого не заважає.

Співробітники Engadget практично відразу ж після включення оновленого iMac вирішили провести невеликий експеримент: вони підключили до моноблоку два 30″ монітор Dell і спробували попрацювати з трьома дисплеями. Дивно, але 11 878 400 вільних пікселів не принесли бажаної радості — вже через півгодини вони повернулися до більш простої конфігурації.

Ще один цікавий факт пов’язаний з можливістю використовувати iMac в якості зовнішнього дисплея від інших комп’ютерів. На жаль, починаючи з цього покоління Target Display Mode працює тільки для пристроїв, оснащених портом Thunderbolt. Схоже, таким нехитрим чином компанія хоче «популяризувати» новий високошвидкісний порт вводу/виводу.

Magic Mouse або Magic Trackpad?

Саме про це компанія пропонує замислитися перед покупкою iMac в онлайн Apple Store: Magic Mouse, Magic Trackpad або обидва маніпулятора відразу?

Продуктивність нових iMac

Немає нічого дивного в тому, що вже вчора почали з’являтися перші результати тестів продуктивності оновлених комп’ютерів. Ці результати, повинен зазначити, виявилися досить передбачуваними: завдяки чотирьохядерних процесорів Sandy Bridge, нові iMac швидше випущених раніше MacBook Pro і «дихають у спину» торішнім Mac Pro.

А тепер давайте на секунду закриємо очі і уявимо, наскільки швидким повинен бути такий комп’ютер, та ще й з SSD-накопичувачем :)