З року в рік власники яблучної техніки скаржаться на «монструозность» iTunes. На даний момент в ньому можна слухати і купувати музику, відео, кліпи, подкасти, завантажувати мобільні додатки, управляти книгами і синхронізація iOS-пристроїв. Навіть соціальна мережа Ping працює лише в iTunes.

Не дивно, що компанія з Купертино хотіла б спростити стандартний медіа-програвач для Mac OS X, правда, для цього потрібно переписати додаток «з нуля». На перший погляд, завдання не з легких, але робота в Apple складається з таких ось «нездійсненних завдань».

За повідомленням надійного анонімного джерела блогу iDownload Blog у компанії вже активно працюють над iTunes 11, який буде повністю перероблений, представить оновлений, «чистий» інтерфейс і більш глибоку інтеграцію з iCloud. Це означає, що при збереженні резервної копії мобільного гаджета в «хмара» той самий бекап буде завантажений на локальний комп’ютер. Крім цього, буде відбуватися синхронізація даних додатків (наприклад, процес проходження Angry Birds).

В даний час розробникам доступна бета-версія iTunes 10.5, яка сумісна з бетою iOS 5, але до цих пір не дозволяє отримати доступ до всіх можливостей iCloud. Тому я не здивуюся, якщо у вересні на своєму традиційному музичному подію Apple анонсує новий медіа-програвач під старою назвою (прямо як Final Cut Pro X).