Судячи з усього, Apple може перейти ще один професіонал в своїй області. За повідомленнями порталу Data Center Knowledge, Кевін Тиммонс (Kevin Timmons), головний менеджер ЦОД корпорації Microsoft, зважився покинути компанію і знайти собі більш привабливе місце для кар’єрного зростання. І їм цілком може стати Apple, якій потрібні фахівці такого рівня, хоча нічого про його призначення або обов’язки поки не відомо.

Що в Microsoft, що в Yahoo (де Тиммонс займав пост віце-президента), він керував створенням центрів обробки даних і забезпеченням їх інфраструктури. Крім цього, під час роботи в Редмонді, Кевін зумів скоротити витрати на утримання Цодів приблизно на 50% і зіграв ключову роль у спорудженні останнього дата-центру компанії в місті Квінсі, дуже грамотно спроектувавши електроживлення, охолодження, розташування серверів, систем зберігання та інші нюанси.

Крім цього Тиммонс був причетний до реалізації великих проектів в Дубліні і Чикаго, після чого зайнявся раціоналізаторською діяльністю та оптимізацією витрат компанії на утримання дата-центрів, за що і отримав репутацію творця ефективних і масштабних об’єктів з адекватним бюджетом.

У доповіді також говориться, що якщо Тиммонс і перейде в Купертіно, то точно не в якості заміни Олів’є Санчо — це фахівець, який курирував будівництво і підготовку до запуску гігантського дата-центру Apple в Північній Кароліні, в листопаді минулого року раптово помер.