Днями в останній збірці Lion була знайдена нова можливість, про яку нічого не згадали Стів Джобс і Філ Шиллер на жовтневому спеціальному заході «Back to the Mac» і недавньому відкритті WWDC, яка дозволяє використовувати комп’ютер для швидкого доступу до мережі інтернет.

Якщо ви натиснете на кнопку «Restart to Safari» у вікні логіна, то комп’ютер перезавантажиться і замість звичайної системи ви побачите лише один браузер Safari. У такого рішення є кілька плюсів.

Наприклад, комп’ютер може бути використаний в якості веб-кіоску, що зручно для гостей або членів однієї сім’ї, яким потрібно щось швидко подивитися в інтернеті, але немає бажання для них включати гостьову або створити окремий обліковий запис. У цьому випадку одного інтернет-браузера буде більш ніж достатньо, але варто мати на увазі, що Safari не повинен відображати закладки будь-якого користувача.

Але швидше за все розробники Lion реалізували такий режим для забезпечення роботи функції Find My Mac: у випадку крадіжки комп’ютера злодій зможе зайдти лише в інтернет після перезавантаження в Safari. Це і повинно помоть справжньому власникові знайти свій Mac.