Зазвичай, китайська техніка, виконана за мотивами відомих брендів, в більшості своїй викликає посмішку. Наприклад тим, що їх iPhone має непоганий дециметровой антеною для перегляду місцевих телеканалів, незвичайної операційною системою або слотом для двох SIM-карт. Але наші сьогоднішні гості, можна сміливо сказати, вийшли на зовсім інший і більш якісний рівень. Загалом, китайський iPhone 4 або смартфон за 175$.

Ця хлопці з’явилися з нізвідки і були знайдені через фальшивий офіційний веб-сайт китайського iPhone 4, через який продають досить непогані підробки iPhone 3GS і iPhone 4. На сайті чудово розписані особливості та дизайн телефонів, правда на китайській мові, але навіть не це цікаво. Згідно продавцям, на всю техніку дається довічна гарантія, пересилання з післяплатою, 7-денна гарантія повернення грошей і навіть офіційна ліцензія-підтвердження з Apple, що саме вони можуть продавати Айфони, Айподи і Маки.

Створений портал виглядає дуже добре для китайського «сайтобудівництва» і при поверхневому розгляді може цілком зійти за справжній, адаптований для місцевої публіки провідними веб-розробниками з Купертіно.

Внаслідок цього, більшість потенційних покупців, для яких справжній iPhone вже довгий час залишається недосяжним предметом, запросто можуть «клюнути на гачок» шахраїв.

Найбільше мене вразила спеціальна секція, в якій детально розписано, яким чином середньостатистичний китаєць може відрізнити підробку від оригіналу. Про Java теж переконливо :)

Здійснити купівлю можна як і в будь-якому електронному магазині — сайт містить форму замовлення, в яку клієнти повинні будуть ввести ім’я, номер телефону, адресу доставки, а також вибрати тип iPhone, який вони хочуть придбати. Згідно сайту, ввічливий кур’єр служби доставки постукає в двері довірливого китайця вже через 3-05 днів після доставки. А все це час можна базікати зі службою підтримки, званої «гарячою лінією», за телефоном 400-06789-0785.

В комплекті — акумулятор, роз’єм USB кабель, навушники і адаптера живлення.

При замовленні будь-якого смартфона, покупець отримує в подарунок гарнітуру, портативну мобільний зарядку і автомобільний адаптер.

При бажанні, за 250$ можна замовити класичний варіант — з подвійною SIM-картою, перша з яких працює «в режимі очікування», а друга — являє собою адаптовану версію «China Telecom» (цікаво, що це значить? :) ).

А ось так насправді виглядає оригінал (ліворуч) та копія (праворуч):

Мені сказати більше нічого, я здивований!