З кожним роком кількість програмних наборів по «супер-низькою ціною» збільшується в геометричній прогресії. Правда, найчастіше організатори цих акцій або не хочуть, або не можуть домовитися з розробниками хороших програм і компонують свої бандли далеко не так, як, скажімо, ті ж MacHeist. А сьогодні я хотів би розповісти нашим читачам про набір від MacLegion, в якому представлено 10 додатків зі знижкою 90%.

Data Rescue

(вартість: 99$)

Data Rescue є кращим додатком для відновлення файлів з проблемних жорстких дисків і даних, які були випадково видалені. За словами розробників, їх програма працює навіть у тих випадках, коли утиліти конкурентів зазнають невдачі, а також використовується багатьма комп’ютерними службами, правоохоронними органами і навіть військовими. В бандл користувач зможе завантажити образ завантажувального DVD.

ScreenFlow

(вартість: 99$)

ScreenFlow призначений для запису скрінкасти — всіх дій користувача на комп’ютері відео зі звуком, який може бути використаний для демонстрації можливостей певного додатків або для підготовки навчальних матеріалів. Потім це відео можна опрацювати у вбудованому редакторі, додавати ефекти і зробити багато інших дій. У 2008 році ScreenFlow удостоївся нагороди Apple Design Award і з тих пір вважається одним з кращих програм у своєму класі.

Contactizer Pro

(вартість: 119.90$)

Contactizer Pro являє собою дуже крута програма «все-в-одному» для управління і організації особистої та ділової активності користувачів. Програма поєднує в собі інтуїтивний інтерфейс, безліч функцій і п’ять основних модулів для управління контактами, завданнями, подіями, зв’язками і проектами. Інформацію можна синхронізувати з iPhone і iSync, відзначати на картах Google Maps і багато ще чого робити всього в кілька кліків мишки.

Virus Barrier

(вартість: 49.95$)

VirusBarrier є не тільки антивірусом для Mac, але і включає в себе повний захист від шкідливого ПО, брандмауер, анти-фішингові і анти-шпигунські функції, а також багато іншого. Додаток також може сканувати iPad, iPhone і iPod touch на предмет виявлення шкідливих програм і файлів.

ForkLift

(вартість: 29.95$)

ForkLift являє собою потужний файловий менеджер і FTP-клієнт з відмінним інтерфейсом. За допомогою нього можна підключитися до будь-якого віддаленого сервера FTP, SFTP, Amazon S3, WebDAV, SMB, спільних папок NIS і AFP в локальній мережі, а також мобільного телефону по Bluetooth і практично до всього, що можна підключити до Mac. Крім цього, користувачеві доступні безліч функцій на зразок синхронізації каталогів або пакетного перейменування файлів.

LaunchBar

(ціна: 35$)

LaunchBar — це досить кумедна утиліта для запуску всього і вся, якій потрібно управляти за допомогою клавіатури. Завдяки їй ви можете отримати доступ до додатків, документів, контактів, календарів, закладок, файлів медіа-бібліотеки, пошукових систем і так далі.

Amadeus Pro

(вартість: 40$)

Amadeus Pro — це потужний багатодоріжковий аудіо-редактор, сумісний з різними форматами, включаючи MP3, AAC, Ogg Vorbis, Apple Lossless, AIFF, Wave і так далі. Додаток також може виводити звук на 5 динаміків одночасно, підтримує пакетну обробку файлів і має вбудовану функцію заглушення шумів.

Radio Gaga

(вартість: 39.99$)

При покупці цього пакету користувач отримує ліцензію на установку Radio Gaga на трьох комп’ютерах. За допомогою цієї утиліти ви можете прослухати понад 10 000 радіостанцій з каталогу, розділеного за жанрами, зберегти вподобані треки на жорсткий диск і навіть запланувати запис на певний час. Збережена музика може бути експортована в iTunes.

Printopia

(вартість: 19.95$)

За допомогою програми Printopia ви можете надати смартфонів під управлінням iOS доступ до будь-якого принтера, підключеного до вашого Mac, навіть якщо цей принтер не підтримує функцію AirPrint. А якщо у вас немає принтера, то можна просто додати в систему його віртуальний аналог і «друкувати» прямо на нього, зберігаючи, таким чином, PDF-документ.

MacPilot

(вартість: 19.95$)

Завдяки утиліті MacPilot користувач зможе легко включати і відключати приховані функції Mac OS X, оптимізувати і відновлювати систему, а також легко виконувати численні рутинні операції обслуговування комп’ютера. Такий собі коктейль з Secrets, TinkerTool і Onyx.

Також, перші 9 000 покупців пакету MacLegion отримають додаток HDRtist Pro, призначена для обробки фотографій поки що продано майже 1600 наборів), і можливість виграти Mac Pro вартістю 18 000 доларів. Акція триватиме більше 14 діб.