Останнім часом всі програмні бандли складно було навіть з великою натяжкою назвати «задовільними», тому що в них пропонувалися програми ще менш корисні, ніж гроші, які за них просили. І ось нарешті-то відомий сайт MacUpdate запропонував хоч щось пристойне: ви зможете придбати Parallels Desktop 6, 1Password, TechTool Pro і ще 8 програм, заощадивши при цьому 331$.

Parallels Desktop 6

(вартість: 79$)

Parallels Desktop 6 — це одне з найкращих рішень для віртуалізації в Mac OS X. Останнє велике оновлення цього програмного пакета відбулося у вересні минулого року. Порівняно з 5 версією, новий Parallels Desktop запропонував користувачам 40% прискорення при роботі з тривимірною графікою, повну підтримку 64-бітних операційних систем і ще приблизно 80 нових функцій.

Divvy

(вартість: 14$)

Утиліти для керування розташуванням вікон в яблучної операційній системі представляють досить велику категорію додатків для OSX. Я вже писав в минулому році про Divvy — чудову програму, яка дозволяє дуже легко розташувати вікна відкритих програм на екрані монітора. Що цікаво, цю утиліту отримають лише перші 10000 покупців пакету.

1Password

(вартість: 39$)

Що-що, а це додаток в поданні не потребує. 1Password підтримує Mac OS X, Windows кілька-браузерів, iPhone/iPad, синхронізацію через Dropbopx, а також дозволяє просто, зручно, безболісно генерувати паролі, керувати ними та іншою конфіденційною інформацією.

MacUpdate Desktop

(вартість: 10$)

До того моменту, як з’явився Mac App Store, існувало кілька платних і безкоштовних додатків, за допомогою яких можна було підтримувати встановлені на комп’ютері програми в актуальному стані. MacUpdate Desktop є однією з таких програм і дозволяє завантажувати оновлення для додатків, віджетів, скрінсейверів, панелей Системних налаштувань, плагінів в кілька кліків. Правда, скориставшись пропозицією творців бандлу, вам буде надана тільки 6-місячний безкоштовний доступ до величезної бази додатків MacUpdate (можу порекомендувати безкоштовний аналог AppFresh).

DVDRemaster Pro 7 і Master DVDRipper 2

(вартість: 49$ 9$)

Ніколи не користувався цими додатками, але пишуть, що перше дозволяє «стискати» розмір DVD-дисків і кодувати їх для перегляду на іДевайсах, а за допомогою другої утиліти ви зможете зробити резервну копію фільму, записаного на DVD, щоб не боятися за подряпини на носії і не витрачати енергію акумулятора ноутбука на підтримку роботи DVD-приводу.

Hands Off!

(вартість: 24$)

Дивлячись на скріншоти програми розумієш, що перед нами справжній «клон», кращого не-системного фаєрволу Little Snitch, так як обидві програми дуже схожі один на одного. Однак розробники Hands Off! додали до нього ще кілька корисних функцій на зразок блокування вхідних з’єднань, піддоменів і розпізнавання DNS-імен, захист файлів і підтримку багатокористувацької конфігурації в системі.

App Tamer

(вартість: 14$)

App Tamer дозволяє заборонити деяким запущеним додатками витрачати дорогоцінний процесорний час і, відповідно, заряд акумулятора портативних комп’ютерів. Наприклад, цим грішать браузери, які будуть показувати анімовані елементи на сторінці до тих пір, поки вкладка не буде закрита. При цьому App Tamer автоматично встановлює такі додатки «на паузу» і активує після того, як ви оберете.

TechTool Pro 5

(вартість: 98$)

Мабуть, TechTool Pro 5 — це одна з кращих діагностичних утиліт для Mac, яка дозволяє перевіряти і лікувати «залізо» вашого комп’ютера. Про застосування говорить той факт, що його використовують у сервісних центрах Apple і включають до складу дисків AppleCare.

Ще в бандл присутні утиліта A Better Finder Перейменувати (19$) для множинного перейменування файлів і гра Civilization IV (19$), яка в особливому поданні теж не потребує.

Так чи інакше, даний програмний набір поширюється з 87% знижкою за 50$, які можна витратити ще протягом 14 днів.