Влада невеликого міста Корал Спрінгс (Coral Springs), знаходиться на півдні штату Флорида, незважаючи на проблеми з власним бюджетом затвердили програму переходу на електронну документацію з використанням планшетів Apple, яка дозволить заощадити значні кошти на звичайному папері.

Члени міської урядової комісії одноголосно вирішили витратити 2916 доларів для купівлі чотирьох 32-гігабайтних моделей iPad 2 з підтримкою 3G — і це при тому, що бюджет міста регулярно випробовує проблеми з фінансами.

Таким чином, муніципальні власті розраховують «заощадити значну суму грошей» не лише на перехід до електронного документообігу, але і на більш дешевою вартістю планшетів — перед цим члени ради купували собі нові робочі комп’ютери кожні три роки.

В обґрунтуванні покупки градоначальники відзначають, що слідують позитивний приклад інших міських рад, які вже зараз активно користуються эппловскими планшетами і не потребують роздруківці декількох копій величезних документів — наприклад, остання порядок денний засідання Корал Спрінгс займала 153 сторінки.

«Ми прагнемо відмовитися від паперу», — каже мер Рой Голд (Roy Gold). — «Члени комісії зможуть мати постійний доступ до електронної пошти, повістки дня, GPS, мережі інтернет та власних календарів».

Чесно кажучи, мені було б дуже цікаво поглянути на очікуваний економічний ефект від цього рішення.