Тім Кук, який приступив до виконання своїх нових обов’язків на посаді генерального директора Apple, вже поспішив через внутрішню електронну пошту заспокоїти всіх своїх співробітників і повідомити, що компанія не збирається змінюватися.

Одна з копій цього листа, відправленого практично відразу після відставки стіва Джобса, потрапила в руки редакторів ресурсу ArsTechnica, які перевірили його і опублікували.

Ось переклад тексту цього електронного повідомлення:

Команда,

Я дуже радий дивовижною можливості приступити до роботи в якості генерального директора самій інноваційної компанії в світі. Рішення приєднатися до Apple було кращим в моєму житті, а робота зі Стівом протягом більше 13 років стала привілеєм всього мого життя. Я поділяю оптимізм Стіва з приводу світлого майбутнього Apple.

Стів став неймовірний лідером і наставником для мене, всієї виконавчої команди і наших дивовижних співробітників. Ми дійсно з нетерпінням чекаємо, коли він продовжить керівництво в якості Голови.

Компанія Apple не збирається змінюватися і я хочу, щоб ви були впевнені в цьому. Я дорожу унікальними принципами і цінностями Apple. Стів побудував компанію і культуру, не схожу ні на що інше в світі, і ми будемо відданими цим принципам, адже вони у нас у ДНК. Ми продовжимо і надалі створювати кращі продукти в світі, які радують наших клієнтів і наділяють наших співробітників гордістю за те, що вони роблять.

Я люблю Apple і з нетерпінням чекаю повного занурення в нову роль. Мене дуже надихає неймовірна підтримка, яка виходить від Ради, виконавчої команди і багатьох з вас. Я впевнений, що наші кращі роки ще попереду, і разом ми продовжимо перетворювати Apple в чарівне місце.

Тім