Як виявилося, у Купертіно є внутрішня політика відносно битих пікселів, які можуть з’являтися на електронних дисплеях різноманітних яблучних продуктів. Редакція блогу Boys Genius Report дістала у свої руки «секретний документ» з інструкціями, в яких йдеться скільки на екрані повинно бути таких аномальних пікселів, щоб пристрій було спрямовано на ремонт або замінено на нове.

По суті справи, цей документ дозволяє консультанту роздрібного магазину Apple (так званого Генія, Genius) або співробітникові сервісного центру швидко визначити: чи дійсно дефект дисплея потребує ремонту або заміни продукції. Для наочності Apple надає спеціальну таблицю, яка показує допустима кількість аномальних пікселів для кожного розміру екрана:

Чим менше дисплей, тим менше допускається на ньому битих пікселів. Наприклад, при появі хоча б однієї неправильної точки на iPhone і iPod, їх екран повинен бути замінений або відремонтований. Для iPad це значення збільшується до трьох світлих або темних пікселів, а для яблучних ноутбуків з розміром матриці від 11,6″ до 15,2″ необхідний максимум встановлюється на рівні 4 світлих/6 темних/8 комбінованих точок.

Але навіть якщо кількість битих пікселів відповідає допустимому значенню, користувач може обміняти свій пристрій на інше. Правда, теж з допустимим значенням аномалій.