А ще вчора ввечері вийшла третя тестова версія iOS 5.1, яка призначається для передплатників в iPhone Developer Progragm. Розробники або бета-тестери можуть завантажити все необхідне за допомогою вбудованої системи OTA-оновлення (Over-The-Air, «по-повітрю»), що є аналогом утиліти Software Update зі складу OS X, або ж з сайту Apple.

Нова iOS 5.1 beta 3 (номер складання 9B5141a) з’явилася через місяць після виходу бета-версії мобільної прошивки. В цілому, вона не вносить якихось революційних змін і головним візуальним відзнакою став з’явився тумблер для швидкого включення або відключення передачі даних в мережах 3G (при цьому ви будете працювати через повільний EDGE, але час роботи від акумулятора повинно збільшитися).

Даний перемикач був прибраний зі складу iOS 5.0/5.0.1, але з якихось міркувань розробники Apple повернули його назад. Також, були внесені деякі зміни в API, найголовнішим з яких стала можливість вказати, які саме файли мобільного додатка не потрібно переносити на комп’ютер або в iCloud під час резервного копіювання.

А для повного щастя iOS-розробників і бета-тестерів стали доступні нові збірки середовища Xcode 4.3 Developer Preview 3 і прошивка для Apple TV 5.1 beta 2, в якій яблучна компанія попросила звернути особливу увагу на пошук помилок в роботі AirPlay.

Цікавий факт: третя бета iOS 5.1 закінчить свою роботу тільки 14 березня.