Вчора ввечері всім учасникам Apple Developer Program було запропоновано протестувати нову бета-версії OS X Lion 10.7.2, яка стала першою збіркою з інтегрованим iCloud (раніше настільну операційну систему і компоненти для роботи хмарного сервісу потрібно завантажувати і встановлювати окремо).

Опис збірки з номером 11C55 досить стримане:

OS X Lion Software Update 10.7.2 є оновленням для 10.7 Lion і включає підтримку бета-версії iCloud. Будь ласка, зверніться до приміток до релізу для більш детальної інформації та інструкціями по установці (необхідна участь в Mac Developer Program).

І хоча в традиційному списку відомих проблем» немає жодного пункту, Apple просить розробників і бета-тестерів зосередитися на пошуку помилок в роботі Адресної книги, iCal, iCloud, iChat, Mac App Store, Mail, Safari, Spotlight, і Time Machine і графічних драйверів.

Минулого тижня компанія з Купертіно працювала над іншими аспектами iCloud, для чого були випущені чергова бета iTunes 10.5 з поліпшеним iTunes Match і мобільні версії додатків з комплекту iWork для пошуку несправностей в роботі Documents in the Cloud. Що ж стосується OS X, то ця збірка настільної операційної системи була випущена всього через 9 днів після релізу білду Lion 10.7.2 з номером 11C48 і десятої бета-версії iCloud.