Сьогодні ввечері Apple вирішила порадувати зареєстрованих розробників і випустити оновлення для їх цікавлять програмних продуктів — треті бета-версії iOS 5 і iTunes, четверта бета iCloud і GM-білд Xcode 4.1 для Lion, а також Xcode 4.2 Developer Preview 3. Всі апдейти доступні в центрі Apple для розробників.

Як і три тижні тому, нова версія iOS 5 beta 3 (номер білду 9A5259f) сумісна з iPad, усіма різновидами iPad 2 і iPhone 4 (GSM і CDMA моделями), iPhone 3GS, iPod touch 3G і 4G, і другим поколінням Apple TV. Докладний список змін з’явиться трохи пізніше, але вже зараз стало відомо, що розробники з iMessage beta 3 можуть спілкуватися з абонентами, що встановили попередню бета-версію прошивки. На жаль, користувачі першої бета-версії iOS 5 знову залишилися в «ізоляції».

Новий реліз iTunes 10.5 призначений для всіх розробників, які встановили на свої мобільні гаджети для тестування третю бету iOS, і для синхронізації цих пристроїв. Причому, деякі користувачі повідомляють про проблеми при відновленні персональних налаштувань.

Для продовження роботи зі своїм хмарним сервісом, Apple випустила четверту версію iCloud для Lion. Як і минулого разу, її потрібно встановити всім розробникам.

Апдейти мобільного прошивки, оновлені iCloud, iTunes і Xcode 4.2 Developer Preview 3 можуть бути завантажені учасниками iPhone Developer Program. А творців настільних додатків вже зараз чекає GM-реліз Xcode 4.1 (якщо я не помиляюся, це восьма за рахунком версія середовища розробки).

Нагадую, що ці бета-версії не призначені для повсякденного використання. Вони під зав’язку наповнені багами і глюками, тому їх краще не встановлювати і дочекатися стабільної версії.