Не пройшло і тижня з моменту виходу останніх бета-версій яблучних програмних продуктів, як розробники з Купертіно в рамках підготовки до осіннього запуску свого хмарного сервісу випустили нові тестові збірки OS X Lion 10.7.2 і iCloud beta 7, що забезпечує доступ до мережевих комп’ютерів Mac службам Apple.

У нового білду Mac OS X (чесно кажучи, мені до цих пір незрозуміло, чому не проводилося тестування Lion 10.7.1) зовсім трохи збільшився номер зборки — з 11C35 до 11C37. У супровідній документації говориться, що ця операційна система випущена виключно для тестування iCloud і може бути встановлена на фінальну версію Lion або більш ранні збірки OS X 10.7.2. Після інсталяції апдейта буде потрібно перезавантажити комп’ютер.

Функціональність iCloud представлена у вигляді окремого інсталятора, який додає в Системні налаштування нову панель. Завдяки їй «яблучні хмари» можуть обмінюватися інформацією з настільною операційною системою. iCloud beta 7 сумісний тільки з цим білдів.

Нагадаю, що дані продукти доступні тільки для розробників і тестерів, звичайні користувачі отримають доступ до них після виявлення і виправлення всіх недоліків.