Через всього кілька днів після того, як Apple випустила iOS 4.3.3, популярна команда iPhone DevTeam поспішає черговий раз порадувати власників яблучних смартфонів «свіжим» неприязанным джелбрейком і анлок, сумісними з оновленою версією мобільної операційної системи.

Це стало можливим завдяки тому, що в Купертіно досі не закрили експлойт, виявлений хакером @i0n1c ще в iOS 4.3.1. Нинішні версії PwnageTool і Redsn0w включають в себе не тільки цей код, адаптований для 4.3.3, але і вразливість BootROM від Geohot’a, з допомогою якого код @i0n1c вводиться операційній системі «внутрішньовенно».

Новий неприв’язаних джейлбрейк призначений для всіх пристроїв, сумісних з iOS версії 4.3.3, за винятком iPad 2:

 • iPhone 3GS;
 • GSM-модель iPhone 4;
 • iPod touch 3G;
 • iPod touch 4G;
 • оригінальний iPad;
 • і AppleTV другого покоління (4.3 8F202).

Однак, є кілька нюансів, які слід відзначити:

 • Власники заблокованих під певного стільникового оператора iPhone повинні утриматися від використання Redsn0w, щоб ненароком не оновити baseband. У цьому випадку вихід тільки один — створити власну прошивку і відновіть її через iTunes. Послідовність дій не змінилася з моменту написання цієї статті (хіба що утиліта зазнала косметичні зміни).
 • Не забудьте, що для анлок з Cydia потрібно буде поставити Ultrasn0w. Цей твік був оновлений до версії 1.2.3 з метою забезпечення сумісності з iOS 4.3.3 і більш ранніми версіями. Але майте на увазі, що оновлення не підходить для нового baseband! Також, після установки пакета потрібно обов’язково перезавантажити смартфон (в сенсі, вимкнути і включити).
 • По численних проханнях користувачів в оновленому Redsn0w з’явилася опція, що дозволяє включити нові мультатич-жести. DevTeam відзначають, що вони можуть бути корисними не тільки на iPad.
 • На жаль, джейлбрейк для другого покоління планшета залишається на стадії розробки. Apple досить швидко усунула вразливість, яка була знайдена хакером @comex в перший тиждень після релізу iPad 2. Тому учасники DevTeam вирішили більше публічно не обговорювати майбутні експлойти до того моменту, як джейлбрейк буде повністю готовий.

Redsn0w 0.9.6 rc15

Мабуть, це сама проста утиліта, яка може виконати jailbreak. Після кількох дій у програмі і з іДевайсом, вам доведеться трохи почекати автоматичного завершення роботи програми (швидше за все, буде потрібно з’єднання з інтернетом).

 • OS X
 • Windows

Крім цього, користувачі Windows можуть виникнути деякі проблеми з правами облікових записів або, скажімо, довжиною шляху до каталогу, в якому розміщується програма. А власникам Windows 7 хакери рекомендують в цьому випадку примусово вибрати для Redsn0w лише одне ядро процесора в Диспетчері завдань.

PwnageTool

На відміну від попередньої програми, PwnageTool працює тільки в Mac OS X. З його допомогою ви можете створити власну прошивку і налаштувати її на свій розсуд. Після цього потрібно відновити отриманий IPSW-файл через iTunes. На мій погляд, це трохи «гиковый» спосіб, але тільки так ви не відновите версію baseband і зможете скористатися Ultrasn0w.

Офіційний bittorrent-реліз: PwnageTool_4.3.3.dmg.6370757.TPB.torrent