Кілька днів тому Apple випустила оновлення EFI для MacBook Air, яке усуває ряд проблем з інтернет-відновленням OS X Lion і роботою порту Thunderbolt, а сьогодні зайнятися оновленням прошивки належить власникам останніх поколінь Mac mini і MacBook Pro.

Згідно з офіційним опису, оновлення EFI для Mac mini версії 1.3 підвищує стабільність процедури відновлення OS X Lion через інтернет, усуває проблеми сумісності з Thunderbolt Display і покращує продуктивність мініатюрного комп’ютера в режимі Target Disk Mode. Даний апдейт призначений тільки для останніх моделей Mac Mini (Mid 2011), які були випущені в кінці липня.

Оновлення EFI для Macbook Pro версії 2.2 призначене для вирішення аналогічних проблем з Thunderbolt Display і режимом Target Disk Mode на випущених в лютому цього року MacBook Pro. Але Apple, також, додала можливість переустановки системи з інтернету (раніше ця функція була доступна тільки власникам Air і mini).

Перед оновленням комп’ютери потрібно підключити до справного надійного джерела живлення. Весь процес займе всього кілька хвилин і буде відображатися на екрані Маку, тому не варто його «турбувати» або відключати в цей час. В результаті у вас повинні бути такі версії Boot ROM:

  • MM51.88Z.0077.B0A.1109091226 для Mac mini.
  • MBP81.88Z.0047.B1E.1109091244 для MacBook Pro.

Обидва апдейта можуть бути завантажені через системну утиліту «Оновлення ПЗ (Software Update) або з сайту Apple за таким посиланнями:

  • Mac mini EFI Firmware Update 1.3 (DMG, 4.26 МБ);
  • Macbook Pro EFI Firmware Update 2.2 (DMG, 4.17 МБ).

Вдалого оновлення!