Компанія з Купертіно вирішила порадувати американських телеглядачів новим цікавим роликом про своєму планшетному комп’ютері iPad 2. І поки ця реклама лише готується вийти на екрани місцевих телеканалів, ми вже зараз можемо насолодитися нею на офіційному сайті Apple або за допомогою YouTube.

У рекламному ролику «we’ll Always» яблучна компанія хоче показати, як iPad змінив і, можливо, навіть поліпшив процес виконання звичайних завдань на зразок приготування обіду або читання цікавих книг. Як і раніше (наприклад, у роликах «Now» або «If You Asked») Apple концентрує увагу потенційних покупців планшета на програмною складовою гаджета, а не на малозрозумілих технічних характеристиках або апаратних можливості.

Ви можете організовувати фотографії, читати книги в iBooks з «живим» перегортанням сторінок, дивитися трансляції бейсбольного матчу і так далі. Мобільна операційна система iOS і величезна кількість додатків в App Store — ось головні герої реклами iPad 2.

У рекламі говориться:

Ми ніколи не перестанемо ділитися своїми спогадами або читати хороші книги. Ми завжди будемо готувати обід і вболівати за улюблену команду. Ми досі ходимо на ділові зустрічі, монтуємо домашнє відео і пізнаємо щось нове. Але ми вже ніколи не будемо робимо ці речі як раніше.