У сьогоднішньому випуску «Яблуні» я розповім нашим чудовим читачам про нову рекламу iPhone 4, знову знайомить користувачів з перевагами FaceTime, офіційному інструмент для створення рекламних оголошень iAd, наступній розробці Еріки Садун, яка, здається, ще більше розібралася з AirPlay і закриття секції Downloads на офіційному сайті Купертіно.

Нова реклама iPhone 4

У переддень Різдва Apple вирішила підігріти інтерес користувачів до останнього покоління iPhone 4 черговим рекламним роликом, присвяченим функції відеодзвінків FaceTime. В ньому зображена дитина, яка спілкується з Санта Клаусом, хоча насправді, це його переодягнений батько, перебуваючи в іншій кімнаті.

На мій погляд, ролик приємно зробив і викликає дуже позитивні емоції.

iAd Producer

Яблучна компанія піклується не тільки про звичайних користувачів, але і про розробників додатків, які, можливо, захочуть створити свою власну рекламу, iAd. А зробити це вони зможуть за допомогою десктопного додатки iAd Producer. Воно автоматично «управляється» з усіма вільними технологіями (HTML 5, CSS 3 і JavaScript) і дозволяє створювати складні речі навіть без особливої підготовки. А для досвідчених користувачів iAd Producer пропонує можливість редагування та налагодження JavaScript, а також потужний механізм розширень, з допомогою яких розробники можуть створювати і повторно використовувати свої власні шаблони сторінок і компонентів.

Сам додаток являє собою візуальний редактор з великою бібліотекою компонентів, які можна перетягнути в робочу область і сполучати між собою як душі заманеться. Також, iAd Producer включає в себе різноманітні інструменти для тестування, в тому числі симулятор, і шаблони для анімації, що дозволяють зробити мобільну рекламу ще краще.

Завантажити iAd Producer зможе кожен власник платного аккаунта розробників через iOS Dev Center. Вартість програми становить рівно 0$.

AirFlick від Еріки Садун

Не так давно ми говорили про програму AirPlayer, який дозволяв передавати потокове відео з мобільного гаджета на ваш Mac, приймає вигляд Apple TV. А тепер його розробниця — Еріка Садун — представила ще один додаток для Mac OS X під назвою AirFlick. Воно дозволяє перетворити комп’ютер в AirPlay-сервер і дивитися будь-яке відео з жорсткого диска/інтернету без допомоги iTunes.

Принцип роботи AirFlick дуже простий: запускаємо додаток, перетягуємо файл в полі адреси (або копіюємо посилання на YouTube/інший сервіс), натискаємо кнопку Play і насолоджуємося відео на великому телевізорі, підключеному до Apple TV.

Як і попередня утиліта, AirFlick знаходиться в стадії глибокої альфи, а завантажити її можна на сайті Еріки.

Закриття секції Downloads

Ще минулого тижня стала відома офіційна дата відкриття Mac App Store, а протягом вчорашнього і сьогоднішнього дня всі розробники отримали повідомлення, в якому йдеться про майбутні плани компанії щодо розділу Downloads свого сайту, посилання на який і так зникла в кінці березня цього року. З листа стало відомо, що компанія повністю видалить цей розділ 6 січня, але весь каталог програм виявиться… в Mac App Store.

Такі дії легко пояснити, адже Стіву Джобсу прекрасно відомо — яким би не був розрекламованим магазин настільних додатків, заманити покупців порожніми прилавками не вийде.