В свіжому номері «Яблуні» я розповім нашим чудовим читачам про чергову рекламу iPad під назвою «iPad is iconic», нову бета-версію Mac OS X 10.6.7, удосконалення якої торкнулися Mac App Store, двадцатидневном успіху розробників графічного редактора Pixelmator і про пробному періоді офісного пакету Office 2011 for Mac від компанії Microsoft.

iPad is iconic

У новій рекламі планшетного комп’ютера Apple показано, як і буває в подібних випадках, наскільки різнобічно може використовуватися пристрій: це і віртуальна вертушка для діджеїв, і електронний квиток, який працює за допомогою мобільного додатку American Airlines, і новинне додаток з можливістю відтворення медіа-вмісту, повноцінна книжкова полиця, підмога для студентів/вчителів, і навіть 60 тис. мобільних програм, про які говорилося в прес-релізі, присвяченому 10 мільярдів завантажень з App Store.

Нова бета Mac OS X

Минуло менше тижня з моменту виходу останньої бета-версії Snow Leopard, а розробникам пропонують завантажити ще 372 МБ дельта-оновлення Mac OS X 10.6.7 (номі складання 10J846). Як і минулого разу, програмісти з Купертіно були небагатослівними і вказали лише те, що в даному релізі особливу увагу було приділено магазину настільних додатків Mac App Store.

Можливо, така частота оновлення означає, що вже незабаром нас чекає офіційний вихід Mac OS X 10.6.7.

1 мільйон за 20 днів

Слідом за Evernote «ефект Mac App Store» на собі відчули і розробники Pixelmator, які запису свого блогу всіх користувачів подякували за підтримку та поділилися дивовижною інформацією: за 20 днів компанія від продажів свого легковажного, але дуже функціонального графічного редактора отримала 1 мільйон доларів.

Програма отримує безліч захоплених відгуків від користувачів і дуже хороші рейтинги (4,5 зірки в США, 5 зірок у Великобританії, 4,5 зірки в Німеччині), які так чи інакше сприяють зростанню продажів.

Найближчим часом творці Pixelmator обіцяють випустити чергове оновлення для поточної 1.х версії, але при цьому з усіх сил продовжують розробляти нову (2.х) гілку програми. Нагадаю, що через деякий час Pixelmator можна буде купити тільки через Mac App Store.

Пробна версія Office для Mac 2011

Microsoft Office 2011 для Mac вийшов досить давно, але багато користувачів до цих пір не хочуть купувати «кота в мішку», звикнувши до триальным версіями інших софтварных продуктів. Саме для таких користувачів Редмонд вводить пробну ліцензію на своє програмне забезпечення, дозволивши провести повноцінний тест-драйв Офісу протягом 30 днів. Тепер кожен потенційний покупець зможе безкоштовно попрацювати в новій версії офісного пакету і визначитися: чи варто його купувати чи ні.

Пет Фокс (Pat Fox), один з керівників підрозділу, що займається розробкою Office 2011 для Mac, розповів, що дані про продажі пакету вже зараз перевищили внутрішні цілі та очікування компанії, але Microsoft розраховує таким чином переманити на свій бік ще більше користувачів.

Пробна версія не відрізняється по функціоналу від повного Office 2011 для Mac і може бути завантажена зі спеціальної сторінки.