У сьогоднішньому номері «Яблуні» я хотів би розповісти нашим чудовим читачам про вихід 8 нових додатків IBM для корпоративних клієнтів в рамках партнерської програми MobileFirst для iOS, запрошення зареєстрованим розробникам відправляти на рецензію в App Store програми для ? Watch і анонс підведення підсумків роботи Apple у другому фінансовому кварталі цього року.

IBM випустила ще 8 додатків для iOS

Як повідомляє блог 9to5Mac, у вівторок компанія IBM розширила своє корпоративне портфоліо MobileFirst для iOS вісьмома новими додатками, призначеними для клієнтів зі сфери охорони здоров’я, страхування, авіаперельотів і роздрібної торгівлі. З їх допомогою лікарі зможуть набагато простіше керувати лікарняними даними та інформацією про пацієнтів, давати завдання допоміжного медичного персоналу і навіть стежити за станом пацієнтів, що лікуються вдома, рітейлери — управляти асортиментом і аналізувати продажу, а страхові агенти — оцінювати ризики. Також з’явилися програми для авіаперевізників та організації спільної роботи.

Apple і IBM оголосили про укладення партнерської угоди ще минулого літа, але перші програми MobileFirst для iOS стали доступні корпоративним клієнтам зовсім недавно. З їх допомогою великі компанії з різних галузей можуть підвищити рівень мобільності своїх співробітників, надаючи їм повний доступ до всіх ресурсів в будь-яких точках взаємодії з клієнтами. Також нові програми дозволяють виконувати роботу швидше, простіше і безпечніше, ніж коли-небудь раніше.

Розробники можуть надсилати програми для ? Watch на рецензію

Починаючи з вівторка всі зареєстровані розробники можуть абсолютно вільно відправляти свої мобільні додатки для ? Watch на рецензію в App Store. Минулого тижня у ньому з’явилося більше трьох десятків вибраних додатків для яблучних годин, а тепер процес затвердження поширюється на інших розробників, представлених магазині мобільного софта від Apple.

Також компанія з Купертіно оновила розділ свого офіційного сайту, присвяченого фреймворку WatchKit, додавши туди більш детальну інформацію про оптимізації процесу розробка додатків для ? Watch, включаючи вибір відповідного назви, опису, іконок, скріншотів, ключових слів і номерів складання. Apple не робить винятків з правил, тому софт для розумних годин буде проходити точно такий же процес затвердження, як і для iPhone або iPad.

Анонс фінансових підсумків Q2 FY2015

Днями на міні-сайті Apple для інвесторів з’явився невеликий анонс чергової конференц-зв’язку, присвяченій підсумками роботи у другому кварталі нинішнього фінансового року. До початку традиційного дійства залишається трохи більше трьох тижнів. Крім цього яблучна компанія оприлюднить дані по продажах основних лінійок продукції та інші економічні показники своєї діяльності за останні три місяці. Звичайно, в цей раз вона навряд чи зможе побити рекорди попереднього кварталу, але багато конкуренти навіть подібних цифр можуть тільки заздрити.

В анонсі йдеться приблизно наступне:

Apple планує провести трансляцію конференц-зв’язку і обговорити фінансові результати другого кварталу у понеділок, 27 квітня 2015 року, о 14:00 за тихоокеанським часом (17:00 за східним часом.

Будь ласка, зверніть увагу, що зроблені в ході цієї конференц-зв’язку коментарі можуть бути піддані впливу ризиків і невизначеностей, а дійсні результати можуть істотно відрізнятися від прогнозних значень. Зверніться до розділу SEC Filings для отримання більш детальної інформації про фактори, які впливають на фінансові результати.

Прослухати аудіо-трансляцію зможе будь-хто. Для цього в призначену годину слід відвідати розділ для інвесторів з будь-якого яблучного смартфона, планшета або комп’ютера, а користувачам Windows потрібно додатково встановити ще і QuickTime.