У сьогоднішньому номері «Яблуні» я розповім нашим читачам про появу в продажі білих iPhone 4, екстремальному чохол для iPad 2, в якому планшет не боїться падіння з висоти 150 метрів, відповіді Стіва Джобса на питання власника смартфона про прихованому спостереженні за користувачам яблучної прошивці і трьох оновлення — для жорсткого диска iMac, шрифтів OpenType і iPhoto 9.1.2.

Білі iPhone 4

Не минуло й року з моменту офіційного запуску iPhone 4, як уже в двох європейських країнах надійшли в продаж білі моделі смартфона — про це повідомляють італійські та бельгійські блогери. Дехто навіть встиг придбати собі кілька пристроїв:

На цьому iPhone 4 встановлена iOS 4.3.1 і він схильний до тим же проблем із зменшенням сигналу, що і його чорний «колега». Зате датчик близькості працює нормально.

Чохол Extreme Sleeve для iPad

Сам по собі, iPad — досить «ніжна» штуковина: перемелюється в блендері всього за кілька хвилин, намокає, перегрівається під прямими сонячними променями і взагалі досить крихкий. Але хлопці з компанії G-Form, яка спеціалізується на створенні різного захисту для спортсменів, створили спеціальний чохол Exterme Sleeve, призначений для справді екстремальних ситуацій. Наприклад, кладете в нього iPad 2, злітаєте на висоту трохи більше 150 метрів, кидаєте його на землю… і нічого не відбувається, а сам планшет як новенький.

Така екстремальна захист коштує 60$, поставляється в декількох кольорах і вміщує iPad 2 зі Smart Cover/без нього і перше покоління планшетів.

Відповідь Джобса з приводу стеження за користувачем в iOS

Історія з виявлених минулого тижня таємним трекінгом користувачів навіть не думає стихати. Слідом за інтересом американських сенаторів на Купертіно як з рогу достатку посипалися судові позови, а сама Apple (поряд з Google, RIM і іншими компаніями) була викликана на слухання в Сенат.

Крім цього, деякі користувачі почали писати Стіву Джобсу безпосередньо, знаючи його любов відповідати на електронну кореспонденцію:

Питання: Не могли б ви пояснити, навіщо в моєму iPhone додатковий пасивний інструмент стеження? Це злегка нервує, адже я знаю, що моє точне місцезнаходження записує в будь-який час. Може бути, ви поясніть мені це, перш ніж я перейду на Droid. Вони не стежать за мною.

Відповідь Джобса: Взагалі вони стежать. А ми — ні. Циркулює навколо інформація невірна.

Оновлення iMac, шрифтів і iPhoto 9.1.2

Кілька днів тому Apple почала черговий парад оновлень. Першими зраділи власники 21,5″ і 27″ iMac середини 2010 року, яким Оновлення програм “постукав” мініатюрний апдейт прошивки для жорстких дисків — всього 767 КБ. iMac Hard Drive Firmware Update 1.0 спрямований на виправлення помилок, при виникненні яких система не хотіла нормально завантажуватися.

Після виходу Mac OS X 10.6.7 почали з’являтися повідомлення від користувачів про некоректне відображення і друку шрифтів OpenType. Ці проблеми були вирішені в Snow Leopard Font Update (3,77 МБ). Крім цього, компанія усунула помилки при друку на принтерах PostScript і з Preview.app, а також проблеми відкриття PDF-документів в додатках сторонніх розробників.

І, нарешті, третім оновленням стала нова версія iPhoto 9.1.2. Цей апдейт покращує загальну стабільність та усуває ряд дрібних проблем, включаючи наступні:

  • виправлена помилка, що перешкоджає доступу до слайдеру масштабування в деяких режимах;
  • усунена проблема, при якій панелі інструментів не ховалися автоматично в повноекранному режимі;
  • покращена робота поля пошуку;
  • виправлені дрібні проблеми з форматуванням тим для книг, листівок та календарів;
  • усунені помилки імпорту бібліотек iPhoto 5;
  • та інші.

Більш детальну інформацію про iPhoto 9.1.2 можна знайти на спеціальній сторінці сайту Apple.

Вдалого оновлення!