У сьогоднішньому випуску нашої першої травневої «Яблуні» я хотів би розповісти про нову рекламу iPad 2 під назвою «If You Asked», про продаж Бобом В.менсфілдом 99% акцій Apple, купівлі творців Flight Control і Real Racing корпорацією EA і ще одній гілці Google Chrome, яка до цього була доступна лише Windows-користувачам.

Нова реклама iPad 2

Батьки можуть назвати його «інтуїтивним», музиканти — надихає». Для лікарів він «новаторський», для генеральних директорів — «могутній», для вчителів — це «майбутнє». Якщо ви запитаєте дитину, вони може назвати його «чарівним». А ми б сказали, що все тільки починається.

Рекламні ролики Apple краще звичайної телевізійної реклами як мінімум тим, що не виникають блювотний рефлекс. У них все зроблено просто і зі смаком.

Боб Менсфілд продав 99% своїх акцій Apple

Якщо ви на сайті Apple дивилися хоча б одне відео про Mac, то повинні пам’ятати Боба Менсфілд, який займає в Купертіно пост віце-президента і відповідального за комп’ютерне залізо. Минулого тижня цей чоловік в черговий раз продав 38863 власних акцій Apple (а це 99%) за ціною 351,89$ за штуку і заробив таким чином приблизно 13,7 млн. доларів.

Чому «знову»? Тому що Боб вже не перший раз так робить: він продає цінні папери за хорошою ціною, чекає поки вартість впаде і знову їх купує з 15% знижкою для співробітників компанії. Однак, остання продаж стала найбільшою за весь час його роботи в Купертіно.

Таким нехитрим чином Менсфілд за останні 3 роки продав акцій майже на 58,5 млн. доларів, заробивши на них близько 37,9 млн. доларів після сплати всіх податків.

EA купує Firemint

Не встигла компанія Firemint (творці хітів Flight Control і Real Racing) відійти від покупки своїх колег з Infinite Interactive, як її саму придбав один з найбільших розробників, видавців і дистриб’юторів комп’ютерних відеоігор — американці з Electronic Arts (EA). На жаль, на даний момент деталі угоди не розголошуються, але корпорація явно розраховує ще краще закріпитися на ринку мобільних ігор для iOS. У прес-релізі EA йдеться приблизно наступне:

«Команда Firemint примітна своїми успіхами», — говорить Баррі Котл, виконавчий віце-президент і генеральний менеджер EA Interactive. — «Їх присутність в EAi зміцнить наші позиції в області розробки ігор для мобільних пристроїв та ігрових онлайн-платформ».

Нагадаю, що в минулому році EA розщедрилася на купівлю Chillingo за 20 млн. доларів, а в позаминулому — компанії Playfish.

Canary-білди Google Chrome тепер доступні і маководам

Якщо ви стежите за розвитком Google Chrome, то, безперечно, знаєте про наявність трьох окремих гілок розробки: Stable, Beta і Dev, що відрізняються стабільністю і термінами випуску. Трохи пізніше користувачам Windows стала доступна ще одна екстремальна гілка — Canary, в яку потрапляють вкрай нестабільні і самі передові версії Chrome.

Але щоб не виділяти користувачів Windows, розробники браузера запропонували всім маководам теж насолодитися великою кількістю помилок, незрозумілих глюків і випадкових «падінь».

Перейти на нову гілку можна тут. Варто врахувати, що програма використовує зовсім інший профіль (про це докладніше можна почитати в цій статті), тому проблем зі стабільною версією Chrome виникнути не повинно.