У сьогоднішньому номері “Яблуні” я хотів би розповісти нашим читачам про невелике оновлення для користувачів Snow Leopard, новий рекорд акцій Apple, чутки про роботу над ультра-тонким 15″ ноутбука і першому рендері майбутнього роздрібного магазину на вокзалі Grand Central Terminal в Нью-Йорку.

Додаткове оновлення 10.6.8

В понеділок Apple випустила оновлення додаткового 10.6.8, яке рекомендується для установки всім користувачам Snow Leopard. Серед виправлень і поліпшень компанія відзначила наступні:

  • Усунена проблема з перенесенням персональних даних, настроювань і додатків з комп’ютерів Mac під управлінням Snow Leopard на комп’ютери Mac під управлінням Lion.
  • Виправлені помилки, що приводили до того, що деякі мережні принтери переставали друкувати.
  • Усунені проблеми з системним аудіо, яке могло перестати працювати при використанні HDMI або оптичного аудіовиходу.

Завантажити оновлення можна через системну утиліту Software Update або з сайту поддрежки Apple:

  • для користувачів, які вже працюють на 10.6.8 (DMG, 10.19 МБ);
  • для тих, хто не встиг оновитися до 10.6.8, призначений дельта Update 10.6.8 v1.1 (DMG, 453.55 МБ);
  • і повний комбо-апдейт (DMG, 1.09 ГБ);

А також три аналогічних оновлення для сервера: Server Supplemental Update (10.23 МБ), Server Update v1.1 (518.28 МБ, дельта) Server Update Combo v1.1 (1.18 ГБ, комбо).

Нові рекорди AAPL

Кожен новий день підносить нові сюрпризи: більше двох років тому венчурний капіталіст Фред Вілсон в прямому сенсі слова позбавлявся від акцій компанії з Купертіно за ціною 92$ за штуку, а зараз він, напевно, рве на собі волосся, адже протягом місяця їх вартість не перестає рости.

Ще два дні тому котирування AAPL кілька разів перевищували позначку в 400$ за штуку, а вчора був зафіксований рекорд 404.48$ (зараз на долар менше).

При цьому ринкова капіталізація Apple продовжує зростати, а відрив від корпорації Exxon Mobil становить всього 44 млрд. доларів. Але мені чомусь здається, що він значно скоротиться осені, після того як Купертіно запустить нові покоління iPhone і iOS.

Ультра-тонкий MacBook Air/Pro

За повідомленням анонімних джерел ресурсу MacRumors, компанія з Купертіно, натхненна успіхом MacBook Air, готуватися поповнити сім’ю портативних комп’ютерів ультра-тонкої 15-дюймової професійною моделлю ноутбука.

Apple працює над 15-дюймовим ультратонким ноутбуком. Наші джерела не повідомляють, чи буде він називатися MacBook Air або MacBook Pro. Але ми точно впевнені, що комп’ютер знаходиться на фінальній стадії тестування.

Найбільшою проблемою MacBook Pro на даний момент є відсутність SSD-дисків в конструкції. Тому очікується, що інженери компанії відмовляться від HDD і вбудованого DVD-приводу, що дозволить зробити ноутбук значно тонше (або оснастити його більш ємною батареєю).

Apple Store на вокзалі

Ще в березні цього року я публікував невелику новину, в якій говорив про можливі проблеми Apple з відкриттям свого роздрібного магазину на самому жвавому вокзалі Нью-Йорка, Grand Central Terminal, через яку щодня проходить близько 700 тис. чоловік.

А поки Apple чекає схвалення від місцевої влади, The Wall Street Jornal отримав початкові будівельні плани Купертіно і візуалізував їх. Можливо, новий Apple Store буде виглядати саме так:

До будівництва магазину Apple планує розпочати вже в серпні, а закінчити його — через чотири місяці.