У першому осінньому номері «Яблуні» я хочу розповісти нашим читачам про нову рекламу під назвою «Learn», веб-утиліти для онлайн-діагностики iPhone, перших відновлених iPad 2 в Apple Store і цікавий аксесуар для Magic Trackpad, який перетворює сучасне пристрій у старий-добрий цифровий блок клавіатури.

Нова реклама iPad 2

У середині тижня Apple опублікувала на своєму офіційному сайті YouTube-акаунті чергову телевізійну рекламу iPad 2, у якій знову продемонструвала його багатогранність і показала, як планшет може використовуватися в якості освітнього інструменту.

Приблизний переклад тексту цього ролика виглядає так:

Вам цікаві нові ідеї? Ви хочете вивчити нову мову або дізнатися значення слова? Може бути, ви хочете дізнатися більше про анатомії або астрономії? Ви могли б зробити що-небудь нове або розкритий прихований талант. Вчитися ще ніколи не було так добре.

І знову Apple концентрується на враженнях від використання гаджета і його можливостях, а не на графічних чіпсетах, які чомусь повинна оцінити ваша дружина».

Онлайнова система діагностики для iPhone

Згідно з джерелами сайту HardMac, в Купертіно працюють над веб-версіями своїх діагностичних інструментів, які використовуються в AppleCare. В результаті обробки цих даних користувачі зможуть отримати деякі рекомендації не виходячи з дому.

Після переходу власника іДевайса на спеціально створеному веб-адресою у MobileSafari пристрій підключається до серверів Apple, збере різні дані про його стан, батареї і версії iOS. Можливо, крім цього техніки зможуть отримувати доступ до деяких податків.

На жаль, даний метод не годиться для діагностики мобільних гаджетів, які не мають доступу до мережі інтернет або просто не включаються. І ще незрозуміло, що будуть робити фахівці Apple при визначенні jailbreak.

Перші відновлені iPad 2

На цьому тижні в онлайн-магазині Apple з’явилися перші відновлені (refurbished) моделі iPad 2, які з якихось причин були відсіяні» на етапі тестування перед запуском у продаж. Але ці неполадки були усунені та планшети знову готові до пошуку своїх господарів :)

Природно, вартість таких пристроїв менше. Наприклад, моделі Wi-Fi + 3G з ємністю накопичувача на 32 і 64 ГБ коштують 679$ 779$ відповідно, а Wi-Fi модель на 64 ГБ — 649$. Також, компанія пропонує обидві забарвлення планшетів.

The Magic Numpad

Apple благополучно позбулася цифрового блоку на своїх звичайних клавіатурах і в ноутбуках, але він як і раніше потрібно деяким користувачам, які багато працюють з цифрами або електронними таблицями. Саме для них компанія Mobee розробила простий аксесуар, який дозволяє перетворити Magic Tracpad в Magic Numpad.

Кожен покупець цієї штуковини отримує 3 тонкі прозорі плівки, на яких нанесений цифровий блок з невеликими модифікаціями і програму, що дозволяє в залежності від області дотику пальця до Magic Trackpad набирати цифри чи виконувати певні дії.

Єдине, що може відлякати потенційного покупця — це вартість Mobee Magic Numpad, яка становить без малого 30$.