У сьогоднішньому номері «Яблуні» я б хотів розповісти читачам про бажання Apple купити Dropbox, дрібні зміни в яблучному онлайн-магазині, що відбулися за час останньої профілактики, збільшення поставок iPad 2 в третьому кварталі і заборону на продаж Samsung Galaxy Tab 10.1 в Німеччині.

Dropbox відхилив пропозицію Apple

За даними джерел ресурсу Business Insider, Apple хотіла купити Dropbox і навіть зробила пропозицію творцям хмарного сервісу в розмірі 800 млн., але вони відмовилися від угоди і воліли залишитися незалежним. Що цікаво, нещодавно сервіс отримав додаткове фінансування у розмірі 4 млрд. доларів.

Dropbox є надзвичайно популярним сервісом серед користувачів різноманітних платформ, пропонуючи користувачам синхронізувати дані між комп’ютерами та отримувати доступ до своїх файлів в будь-якій точці світу, де є інтернет.

Було б цікаво подивитися, що могло вийти з цього союзу.

Дрібні зміни в Apple Store

Коли в п’ятницю замість онлайн-магазину Apple з’явився знайомий жовтий стікер з текстом «we’ll be back soon», громадськість передрікала оновлення Mac Pro або інших яблучних продуктів. Але після того, як через чотири години Apple Store відкрився, стало зрозуміло, що це була звичайна профілактика, супроводжувана невеликими змінами у інтерфейсі магазину.

По-перше, Apple змінила сторінку вибору iPad 2, яка тепер пропонує покупцеві пройти через кілька послідовних кроків: для початку вибрати колір мобільного гаджета, після цього — тип планшета і його ємність накопичувача. У випадку, якщо користувач захоче собі iPad 2 з підтримкою 3G, йому належить вибрати ще й стільникового оператора.

По-друге, замість традиційних підписів, що позначають приблизний час доставки (наприклад, «доставка протягом 24 годин»), під деякими продуктами стала красуватися напис «In stock».

По-третє, для європейських країн сталася коригування цін на весь модельний ряд Маків, іДевайсов і деяких аксесуарів.

Збільшення поставок iPad 2 в третьому кварталі

У новому звіті Taiwan Economic News йдеться про те, що Foxconn значно збільшив поставки iPad 2 в третьому кварталі — за найскромнішими підрахунками з 14 до 20 млн. планшетів.

Офіційні представники основного постачальника Apple відмовилися коментувати ці чутки, але наголосили, що подібне збільшення виробництва яблучних продуктів є традиційним для третього кварталу, оскільки це «хороший сезон для електронної промисловості».

Заборону на продаж Galaxy Tab 10.1 в Німеччині

Схоже, німецькі споживачі ще довго не зможуть купити планшет Galaxy Tab 10.1, оскільки в п’ятницю дюссельдорфський суд підтвердив заборону на продаж цих гаджетів, не звернувши уваги на доводи адвокатів Samsung.

На відміну від попереднього рішення, суддя заблокував продажу тільки в Німеччини, а не на всій території країн Євросоюзу, в зв’язку з чим у юристів Apple знову з’явиться багато нової роботи:

«Суд вважає, що існує можливість створення іншого дизайну планшетного комп’ютера, не повторює мінімалістичний дизайн Apple», — каже суддя Брюкнер-Хофманн (Brueckner-Hofmann). — «Переважає загальне враження, що пристрій порушує захищені в Європі торгові марки Apple».

Залишається дочекатися наступних кроків компанії в цьому напрямку.