У сьогоднішньому номері «Яблуні» я б хотів розповісти про нову рекламу iPod touch, почесне п’яте місце, яке Apple зайняла за підсумками розпродажів в чорну п’ятницю минулого тижня, оновлення до версії Safari 5.1.2 і факт незвичайного «самозаймання» iPhone на борту тільки що приземлився літака.

Share the fun

Через деякий час після публікації попереднього випуску «Яблуні» Apple вибухнула ще одним рекламним роликом. Виявляється, компанія з Купертіно не забула про свої портативні медіа-плеєри, що працюють під управлінням iOS, просто на них не було часу.

Що стосується нової реклами, то вона концентрується на білих і чорних iPod touch, а також на його різноманітні можливості кшталт використання Game Center, переговорів через FaceTime, зйомки фотографій і багато чого іншого:

Минула п’ятниця для Apple виявилася зовсім не «чорною»

Маркетингова компанія comScore опублікувала цікаві результати дослідження серед американських магазинів, які щосили намагалися стримувати наплив відвідувачів під час «чорної п’ятниці». Виявляється, місцеві жителі всього за один день витратили понад 816 млн. доларів, що на 26% більше у порівнянні з минулим роком.

Певна частина цих грошей дісталася і Apple, яка увійшла в п’ятірку найбільш відвідуваних інтернет-магазинів, пропустивши перед собою таких «ділків» цього бізнесу на кшталт Amazon, Walmart, Best Buy і Target. До речі, таким чином здійснювали покупки в цей день близько 50 млн. американців.

Оновлення Safari 5.1.2

Сьогодні вночі користувачам настільних операційних систем став доступний оновлений Safari 5.1.2. Серед основних змін в новій версії стандартного браузера Mac OS X програмісти Apple виділили наступні:

  • поліпшення стабільності програми;
  • усунені проблеми, які могли призвести до надмірного споживання пам’яті;
  • виправлені помилки, при виникненні яких веб-сторінки могли почати «мерехтіти»;
  • додана можливість переглядати документи PDF без використання візуалізації веб-вмісту.

Як завжди, завантажити новий Safari можна за допомогою системної утиліти Оновлення ПЗ (Software Update) або ж зі спеціальної сторінки сайту підтримки Apple. Доступні версії для Lion (38.7 МБ), Snow Leopard (47.1 МБ) та Windows (36.5 МБ). Також слід врахувати, що після установки цього апдейта систему доведеться перезавантажити.

Очевидне — неймовірне: самозаймистий iPhone

Днями австралійська авіакомпанія Regional Express опублікувала цікавий прес-реліз (PDF). У ньому описується неприємний інцидент, що стався в минулу п’ятницю. Після посадки борту номер ZL319, який здійснював переліт з Лисмора у Сідней, мобільний телефон одного з перебувають в літаку пасажирів почав випускати густий дим. На щастя, стюард тут же провів усі необхідні дії у відповідності зі стандартними процедурами безпеки і загасив пожежу.

Судячи по зображенню, яке присутнє в прес-релізі, цим «мобільним телефоном» виявилася одна з останніх моделей iPhone. На жаль, більше немає ніяких подробиць цього інциденту, хоча гаджет був відправлений у фахівцям для проведення розслідування.