У сьогоднішньому номері «Яблуні» я б хотів розповісти вам про анонс підведення фінансових результатів роботи Apple в першому кварталі 2012 року, спеціальне торгове захід, призначене на 6 січня в деяких азіатських країнах, спеціальний сайт, який повідомляє про старт продажу квитків на WWDC, і джейлбрейк для мобільних гаджетів Apple з процесором A5.

Анонс фінансових підсумків Q1 FY2012

У спеціальному розділі свого сайту для інвесторів Apple анонсувала нову конференц-зв’язок, заплановану на 24 січня. За традицією під час цього заходу будуть підведені підсумки роботи компанії в першому святковому кварталі 2012 року і оприлюднені фінансові показники, які увійдуть дані по продажам iPhone 4S, який користується шаленою популярністю на протязі трьох місяців.

В анонсі йдеться приблизно наступне:

Трансляція конференц-зв’язку Apple під час обговорення фінансових результатів Q4 — 2011 розпочнеться о 14:00 за тихоокеанським часом (17:00 за київським часом у вівторок, 24 січня 2012 року.

Зверніть увагу, що зроблені під час цієї заяви можуть бути піддані впливу ризиків та невизначеностей, тому дійсні результати можуть істотно відрізнятися від прогнозів. Будь ласка, зверніться до розділу SEC Filings для отримання більш детальної інформації про фактори, які можуть впливати на фінансові результати.

Будь-яка людина може послухати конференц-зв’язок за допомогою браузера на цій сторінці (потрібно QuickTime).

«Чорна п’ятниця» для Азії

За аналогією з «чорною п’ятницею» у США та інших західних державах, Apple вирішила порадувати жителів деяких азіатських країн і проведе 6 січня невелике «торговельний захід» на честь року Дракона для своїх клієнтів з Китаю, Гонконгу, Тайваню, Сінгапуру, Малайзії, Таїланду і Філіппін.

Компанія з Купертіно обіцяє на один день знизити ціни на свою продукцію і «здивувати всіх подарунками для iPad, iPod і Mac». Тому якщо ви потрапите в п’ятницю в одну з цих країн, не забудьте заглянути в найближчий роздрібний Apple Store.

Квитки на WWDC 2012

Минулого літа розробники і журналісти розкупили квитки на WWDC 2011 менш ніж за 12 годин. Підозрюючи, що щось подібне може статися і в цьому році, Ентоні Херрон (Anthony Herron) і Аарон Уордл (Aaron Wardle) створили спеціальний веб-сайт, що дозволяє кожному бажаючому залишити номер свого мобільного телефону і отримати SMS-повідомлення, як тільки Apple почне продавати квитки на нинішню щорічну конференцію для iOS і Mac-розробників.

Компанія заздалегідь оголошує дату проведення WWDC, але при цьому ніхто не знає, коли саме заповітні квитки надійдуть у продаж. Ось тут на допомогу має прийти цей простий інтернет-сервіс. Природно, що творці сайту серйозно ставляться до питань недоторканності приватного життя і обіцяють нікому не продавати зібрану базу телефонних номерів.

До речі, WWDC 2012 імовірно пройде з 11 по 15 червня — саме на цей час у розкладі Moscone Center значиться якась «корпоративна зустріч».

Jailbreak для iPhone 4S і iPad 2

Я вже розповідав про те, що молодий і талановитий хакер під ніком @pod2g зумів створити неприв’язаних джейлбрейк для iOS 5.0.1, який згодом був доопрацьований командою iPhone DevTeam і випущений у вигляді нових версій PwnageTool і Redsn0w. Правда, ці інструменти були не сумісні з iPhone 4S і iPad 2.

На щастя, вчора користувачів очікували радісні вісті: @pod2g продовжив свої дослідження і досяг певного прогресу у зломі цих гаджетів. Якщо все піде як треба, злом прошивки з’явиться вже наступного тижня. Також, ви можете безболісно встановлювати iOS 5.0.1 на свої iPhone 4S і iPad 2.