У сьогоднішньому номері «Яблуні» я б хотів розповісти нашим чудовим читачам про порівняння декількох дисплеїв мобільних гаджетів Apple корпорацією DisplayMate Technologies, нової секції онлайнового магазину компанії з Купертіно і жалі Blizzard про те, що вони так і не представили World of Warcraft для iPhone і iPad.

DisplayMate хвалить екран нового iPad

У понеділок DisplayMate Technologies опублікували величезна порівняння екранів нового iPad, iPad 2 і iPhone 4. Доктор Реймонд Сонейра (Raymond Soneira, власник корпорації) разом зі своїми колегами пильно вивчив сітчаточний дисплей третього покоління эппловских планшетів і підтвердив його висока якість:

Компанія Apple взяла за основу дуже хороший дисплей iPad 2 і значно поліпшила два головних недоліки: чіткість і насиченість кольору.

Але це ще не все. Якість зображення нового iPad, точність перенесення кольорів і відтінків сірого не тільки набагато краще, ніж у будь-якого іншого планшета або смартфона на ринку, вони набагато краще екранів більшості телевізорів, ноутбуків та моніторів. По суті справи, після незначної калібрування новий iPad можна розцінювати як професійний монітор.

Новий iPad відбиває світло не так сильно, як його попередник, але Реймонд Сонейра вважає, що Apple ще може поліпшити цей аспект у майбутніх поколіннях планшета. Таким чином, завдяки точності і якості зображення новий iPad може бути використаний для роботи з професійними програмами для роботи з фотографіями або відео. Залишається справа за малим — написати ці додатки :)

Нова секція в онлайн-магазині Apple

У понеділок компанія з Купертіно трохи оновила свій онлайн-магазин і додала на сторінку кожного продукту новий розділ «Answers from the community», у якому люди можуть задати питання, отримати відповіді і поділитися думкою з іншими користувачами, залогувавшись у під своїм Apple ID.

Список питань досить великий і зачіпає різні теми, наприклад, «Яку модель iPad і з яким накопичувачем мені купити?», «Що краще для студента — iPad або MacBook Air?» і так далі. Причому, читати обговорення можна абсолютно вільно, без реєстрації. Виглядає це приблизно так:

На даний момент розділ доступний користувачам англомовних країн, в яких діє онлайновий Apple Store (США, Великобританія, Канада і Австралія), а ось у Франції чи, скажімо, Італії він поки що не з’явився.

Blizzard, WoW і iOS

Компанія Blizzard, що подарувала світу такі шедеври як Diablo, StarCraft і Warcraft, вже не один рік поспіль погрожує випустити iOS-клієнт однієї з найпопулярніших MMORPG ігор на планеті — World Of Warcraft. Днями у них трапився черговий «рецидив» — представники компанії зізналися, що дуже жалкують про те, що досі не перенесли WoW на іДевайсы. Про це в інтерв’ю порталу Eurogamer заявив старший продюсер проекту World Of Warcraft Джон Лагрейв (John Lagrave).

За його словами, компанія постійно вивчає доступні можливості, але досі так і не придумала, як реалізувати в цій складній грі просте управління, що дозволяє використовувати можливості сенсорного екрану (особливо у випадку з iPhone) замість миші і клавіатури. Поки цього не станеться, очікувати появи мобільного WoW в App Store немає сенсу.