У сьогоднішньому номері «Яблуні» мені б хотілося розповісти нашим чудовим читачам про оновлення Java для OS X, можливу комплектацію моноблоків iMac дисплеями антивідблисків, анонс конференц-зв’язку, присвяченій фінансовим підсумками 2 кварталу 2012 року, а також нову версію Air Display для iPad, який став підтримувати HiDPI-режим OS X.

Оновлення Java для OS X

Незважаючи на мої побоювання Apple досить оперативно випустила патч, який оновлює Java SE 6 до версії 1.6.0_31 і, згідно з офіційним опису, забезпечує підвищену надійність, безпека і сумісність цієї технології. Даний апдейт також усуває критичну уразливість, через яку користувачі, самі того не відаючи, могли «підхопити» троянську програму Flashback під час відвідування заражених сайтів.

Завантажити оновлення можна за допомогою системної утиліти Оновлення ПЗ (Software Update) або з сайту підтримки Apple за наступними посиланнями:

  • Java для OS X Lion 2012-001 (DMG, 66.9 МБ)
  • Java для Snow Leopard Update 7 (DMG, 79.7 МБ)

Матовий екран в iMac

Відповідно до джерел китайського видання DigiTimes, Apple вибрала компанію G-Tech Optoelectronics як головного постачальника антивідблисків дисплеїв для наступного покоління iMac. За чутками, нові моноблоки можуть з’явитися у продажу в кінці цього або початку наступного місяця.

Схоже, за останні роки Apple зібралася критична маса скарг від користувачів на глянцеві дисплеї, які не є еталоном практичності і в умовах яскравого освітлення відображають все що не попадя. Ця проблема вже піднімалася в часи перших яблучних ноутбуків з unibody-корпусом, після чого компанія стала пропонувати встановити антибликовий екран 15″ чи 17″ MacBook Pro.

Анонс фінансових підсумків Q2 FY2012

Вчора ввечері Apple повідомила інвесторам, що 24 квітня в черговий раз підведе підсумки роботи компанії у другому кварталі 2012 року та оприлюднює фінансові показники. Відразу після цього відбудеться конференц-зв’язок, під час якої Тім Кук і Пітер Оппергеймер дадуть відповідь на питання акціонерів та журналістів.

В анонсі йдеться:

Для прослуховування потокового аудіо потрібно iPhone, iPad або iPod touch з iOS версії 4.2 або вище, Mac OS X 10.5 або вище, або ж комп’ютер PC із установленим QuickTime 7 або пізнішої версії.

Зверніть увагу, що зроблені під час конференц-зв’язку заяви схильні до впливу ризиків та невизначеностей, тому дійсні результати можуть істотно відрізнятися від прогнозів. Будь ласка, зверніться до розділу SEC Filings для отримання більш детальної інформації про фактори, які можуть впливати на фінансові результати.

Мені здається, що головною темою для обговорення стане новий iPad, який до кінця кварталу доступний більш ніж в 30 країнах світу і вже поставив кілька рекордів.

Air Display і HiDPI-режим OS X

Днями відбувся реліз оновленої версії Air Display для iPad — він дозволяє перетворити планшет Apple в додатковий бездротовий монітор для комп’ютерів Mac або PC. Спочатку додаток дозволяло використовувати всю міць дозволу 2048x1536px, але елементи інтерфейсу на ньому виглядали дуже дрібно. Тому розробники з Avatron вирішили додати в програму підтримку режиму HiDPI, що ховається глибоко в надрах OS X.

Користувачі, які встигли протестувати роботу нового Air Display, відзначають, що додаток дуже добре справляється зі своїми обов’язками і не гальмує.