У сьогоднішньому номері «Яблуні» я б хотів розповісти нашим чудовим читачам про анонс підсумків роботи компанії з Купертіно в третьому кварталі 2012 фінансового року, що кадрові втрати Apple і закриття веб-сайту iWork.com

Анонс фінансових підсумків Q3 FY2012

У спеціальному розділі свого сайту для інвесторів Apple повідомила, що 24 липня проведе чергову конференц-зв’язок, під час якої будуть підведені підсумки роботи компанії в 3 кварталі 2012 року, оприлюднені фінансові показники і дані по продажах основних лінійок яблучної продукції.

В анонсі йдеться приблизно наступне:

Трансляція конференц-зв’язку Apple під час обговорення фінансових результатів Q3 — 2012 розпочнеться о 14:00 за тихоокеанським часом (17:00 за київським часом у вівторок, 24 липня 2012 року.

Зверніть увагу, що зроблені під час цієї заяви можуть бути піддані впливу ризиків та невизначеностей, тому дійсні результати можуть істотно відрізнятися від прогнозів. Будь ласка, зверніться до розділу SEC Filings для отримання більш детальної інформації про фактори, які можуть впливати на фінансові результати.

Будь-яка людина може послухати конференц-зв’язок за допомогою браузера на цій сторінці (потрібно QuickTime).

Кадрові втрати Apple

Минулого тижня Apple повідомила про відставку старшого віце-президента Боба Менсфілд. Він пропрацював в Купертіно 13 років і курирував роботу підрозділів, відповідальних за апаратне забезпечення комп’ютерів Mac (c 2005), iPhone, iPod і iPad (з 2010).

Ось невеличка цитата з прес-релізу компанії:

Apple оголошує про те, що Боб Менсфілд йде у відставку, а його посаду займе Ден Риккьо (Dan Riccio), віце-президент Apple по залізу iPad. Вся команда інженерів продовжить звітувати перед В.менсфілдом аж до його відходу.

«Боб був інструментальною частиною нашої команди керівників, він керував процесом створення апаратного забезпечення й контролював роботу відділів, причетних до випуску багатьох передових продуктів протягом багатьох років», — сказав Тім Кук, глава компанії Apple. — «Ми сподіваємося, що він насолодитися кожним днем після виходу на пенсію».

Менсфілд зіграв важливу роль в успіху Apple, курируючи розвиток комп’ютерів Mac і іДевайсов. Цілком можливо, Боб залишиться в компанії до презентації нового покоління iPhoone, але грунт для відставки він підготував вже давно, продавши 99% власних акцій Apple за останні пару-трійку років. У свою чергу, Ден Риккьо працює в компанії з Купертіно з 1998 року. 12 років він обіймав посаду віце-президента по дизайну продукції, а в 2010 році очолив відділ з розробки «заліза» iPad.

Крім цього, на співу йде корпоративний контролер і головний бухгалтер Бетсі Рафаель (Betsy Rafael).

iWork.com закривається 31 липня

Після закриття MobileMe Apple планує відключити ще один веб-сервіс — iWork.com, який так і не вийшов із статусу «публічної бети». Про це компанія повідомила користувачів сайту спеціальним електронним листом наступного змісту:

Нагадуємо, що після 31 липня 2012 року ви більше не зможете отримати доступ до документів на сайті iWork.com і переглядати їх в Інтернеті.

Ми рекомендуємо вам увійти на сайт iWork.com та завантажити всі необхідні документи. Для отримання докладних інструкцій про те, як зберегти копію документів на ваш комп’ютер, зверніться до цієї статті бази знань Apple.

В майбутньому ви можете використовувати iCloud, щоб зберігати документи і отримувати до них доступ з комп’ютера, iPhone, iPad, або iPod touch.

Даний сайт був запущений в січні 2009 року і пропонував за окрему плату інструменти для спільної роботи над документами iWork. А оскільки iCloud дублює деякі можливості, Apple вирішила закрити iWork.com на користь більш сучасного веб-сервісу.