В гостях у Apple: командний дух і Apps-табло

Відомий ЖЖ-блогер drugoi ділиться своїми враженнями від поїздки в Силіконову долину, де він заскочив у гості в пару місць: головний офіс Apple і Google. В Apple, на вулиці ім. Нескінченній Петлі, його зустрів невеликий корпоратив по зміцненню командного духу: хлопці, відірвавшись від тяжкої роботи, відривалися на повну котушку у дворі.

В штаб-квартире Apple

В штаб-квартире Apple

В штаб-квартире Apple

А вже у фойє штаб-квартири Apple, drugoi натрапив на прикольний стенд. Хоч фотографувати всередині і не можна було, він відобразив велике табло, складене із 15-ти Cinema Display. На цьому мега-дисплеї відображення іконки приложний для iPhone, які спалахували, якщо хтось щось скачував через iTunes. За словами очевидця, видовище то тут то там спалахують іконок на цьому величезному дисплеї дуже вражає.

В штаб-квартире Apple

Розстріл iPhone 3GS

В одного розчарувався яблофаната здали нерви, і він з холодною жорстокістю розстріляв свій новенький iPhone 3GS на лоні природи. Товариша задовбали політика Apple і антиконкурентная практики ведення бізнесу «перетворила споживання в комунізм». У своєму блозі він накатав цілу поему: в чому суть його претензій і глибинні корені висловленого протесту.

Творець надкушеного яблука про фруктах

Надкушене яблуко, як емблему Apple придумав багато років тому Rob Janoff. В інтерв’ю, яке він дав CreativeBits, дизайнер розповів про цікавий факт, що стосується надкушеного яблучка сорту Макінтош. Виявляється, що надгрыз ніяк не пов’язаний з співзвучністю цього слово в англійській з комп’ютерним терміном, що позначає 8 біт: «bite» – укус, «byte» – байт:) Rob Janoff «надкусив» емблему тільки для того, щоб показати масштаб, інакше дуже схоже на вишню :)

У такому ракурсі я на це ніколи не дивився.

apple-logos

Черговий комікс від Joytech.com

Deepapple.com регулярно перекладає на російську мову «джойтеховские комікси». Цей присвячений планшетника від Apple, будоражащему уяву багатьох завзятих гиків. Власне, про мрії і сатира.

Комикс

* * *

apple-qwlhvq