Однією з найпопулярніших і обговорюваних статей на «Маководе» протягом майже трьох років є ось ця інструкція з безкоштовним створення облікового запису в App Store без кредитної картки. Однак, далеко не всі знають, що те ж саме можна зробити прямо в iOS, без підключення iPhone, iPad і iPod touch до комп’ютера. Ласкаво просимо в еру «PC Free».

Для початку варто сказати, що створити Apple ID можна при першій налаштування вашого мобільного гаджета. Вибравши локалізацію системи і включивши служби геолокаціі, вам буде запропоновано увійти під існуючим обліковим записом або створити його. Натискаємо другу кнопку, вибираємо дату народження, ім’я, електронну пошту, питання для перевірки вашої особистості і погоджуємося з умовами угоди.

Але під час початкового налаштування смартфона далеко не всіх турбував це питання, а декому, можливо, потрібно створити новий Apple ID на своєму iPhone або iPad для членів сім’ї або друзів. Тому я розповім, як бути в цьому випадку.

Для початку зайдіть в Налаштування.app > Магазин і перевірте, який ідентифікатор Apple у вас вибраний. Ви можете натиснути на поле і натиснути кнопку «Вийти». Тепер відкрийте додаток App Store на своєму пристрої, знайдіть і спробуйте завантажити будь-яку безкоштовну програму (це слід зробити обов’язково, інакше надалі у вас будуть просити кредитну картку.

Система запропонує створити новий Apple ID і підтвердити свою країну або регіон. Ще вам, так само як і у випадку з первісної налаштуванням, потрібно прочитати і прийняти умови обслуговування в магазині iTunes Store, натиснувши на кнопку Згоден.

Далі заповнюємо адресу електронної пошти, пароль і підтвердження пароля, секретне питання і відповідь на нього, а також дату народження. Заодно можна оформити підписку на розсилку від Apple iTunes Store. Зверніть увагу, що обраний пароль повинен задовольняти таким вимогам:

  • бути завдовжки не менше 8 символів;
  • включати в себе як мінімум одну велику літеру і одну цифру;
  • не містити пропусків або трьох однакових символів підряд;
  • також, ви не можете використовувати в якості пароля ваш Apple ID (адресу електронної пошти) або старий пароль, яким ви користувалися протягом року.

Обов’язково вкажіть нормальний секретне питання і дату народження, оскільки при зверненні в службу підтримки співробітники Apple можуть попросити надіслати вас ці дані для перевірки особистості.

Тільки після цього в якості засобу оплати можна буде вибрати «None» — це означає, що вам не потрібно буде вводити дані своєї кредитки і ви зможете без проблем завантажувати безкоштовні додатки та ігри. Заповнюємо поля Звернення (Mr.) Повне ім’я, Адреса, Місто, Штат, Індекс і Номер телефону — для пошуку такої інформації краще всього підходить, наприклад, Google Maps:

Залишається лише підтвердити новий аккаунт: зайдіть на вказану поштову скриньку, перейдіть за посиланням, надісланої в електронному листі, а у вікні мобільного Safari введіть ім’я облікового запису та пароль.

Ось і все — нова обліковий запис, активована і готова до використання. Якщо у вас виникнуть проблеми, звертайтеся до нас в коментарях.