Якщо вчора ви завантажили і встановили оновлення офіційного мобільного клієнта Twitter для iOS, то обов’язково зіткнулися з новою напівпрозорої панеллю під назвою Quick Bar, яка нав’язливо маячить на екрані при кожному відображенні стрічки і відображає через певні проміжки часу популярні тренди, включаючи рекламу. Її можна прибрати за межі екрану за допомогою декількох торкань, але краще взагалі відключити.

На превеликий жаль більшості користувачів, розробник програми не передбачив можливість вимкнення цієї панелі через діалог налаштувань, тому доведеться викручуватися підручними засобами. Точніше, звернутися до альтернативного каталогу програм і доповнень, які в більшості своїй з цілком зрозумілих причин не мали жодного шансу потрапити в App Store.

У Apple є рекламний слоган, в якому йдеться про програми на всі випадки життя, а в Cydia, здається, є твіки для всіх таких програм, що розширюють їх функціональність або позбавляють їх певних можливостей. Саме до останньої категорії і відноситься Twizzler — безкоштовне доповнення, легко і невимушено рятує нас від панелі Quick Bar:

Природно, встановити цей твік зможуть користувачі, які зробили jailbreak своїм мобільним гаджетам.