У деяких випадках з’являється необхідність оновити прошивку iPhone не до останньої версії iPhone OS, яку люб’язно запропонує iTunes, а оновитися до іншої версії. Причини такого селективного оновлення можуть бути які завгодно і все їх не озвучити. Мені недавно прийшло повідомлення через нашу форму контакту з проханням допомогти прояснити питання, винесене в заголовок цього посту.

Питання вирішується легко і без ознак відомої хвороби п’ятої точки :) Для початку необхідно завантажити потрібну вам версію прошивки iPhone OS і помістити його в папці:

Mac: ~/Library/iTunes/iPhone Software Updates

Windows: Documents and Settings\\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

Можете спочатку перевірити цю папку прошивок — цілком може бути, що залишилися закаченные дистрибутиви ще з минулих оновлень. Файл прошивки для iPhone має бути розширення .ipsw . Далі підключаємо iPhone, запускаємо iTunes, йдемо на вкладку телефону і робимо так:

Mac: Клікаєм з зажатим Option (alt) на кнопку «Оновлення» або «Відновити».

Windows: Клікаєм з зажатим Shift на кнопку «Оновлення» або «Відновити».

В результаті цього з’явиться діалогове вікно, де треба дістатися до зазначеної вище папки з прошивками iPhone OS і вибрати ту, яку ви хочете використовувати для відновлення або оновлення. І вперед!