Через кілька годин після відкриття Mac App Store вся блогосфера буквально скипіла від сенсаційної новини: платні додатки з яблучного магазину можна не тільки купити, але і дуже швидко зламати шляхом копіювання специфічних файлів і каталогів, взятих з безкоштовних додатків. Однак, ця інформація не відповідає дійсності.

Протягом декількох років Apple активно бореться з піратством на своїй мобільній платформі iOS, безуспішно намагаючись випередити хакерів. А з відкриттям нового магазину додатків компанія, здавалося, отримала ще одну «головний біль», так як за численними повідомленнями платні додатки вдалося зламати за допомогою заміни всього декількох файлів підпису.

За словами Джона Грубера (John Gruber), автора надзвичайно популярного блогу Daring Fireball, цієї уразливості піддаються тільки ті програми, які не використовують поради щодо валідації від Apple. Приміром, деякі розробники можуть не перевіряти відповідність recepit і bundle ID додатка. Крім цього, анонімні хакери заявили, що зуміли обійти систему безпеки Apple і вже готові випустити інструменти для злому.

Правда, таким чином на даний момент можна обійти захист тільки Angry Birds, розробники якої просто допустили програмні помилки при її створенні і вже працюють над виправленої версії. Тому на даний момент універсальної утиліти для злому абсолютно всіх програм без винятку просто не існує.