Слідом за всесвітньо відомими хітами Half-Life 2, Team Fortress 2 і Counter-Strike: Source на Mac приходить ще одна дуже популярна командна бродилка-стрілялка про зомбі і недалеке апокаліптичне майбутнє. Вчора компанія Valve оголосила дату офіційного релізу Left 4 Dead 2 для власників яблучних комп’ютерів, а також підтвердила, що продовжує вести роботу над адаптацією першої частини гри.

Отже, випуск Left 4 Dead 2 намічений на завтра (5 жовтня). Як і в попередніх випадках, користувачі, які купили ліцензію для PC, зможуть отримати Mac-версію абсолютно безкоштовно, завантаживши її через Steam. На жаль, при роботі над оригінальним Left 4 Dead виникли деякі труднощі, але розробники Valve сподіваються вирішити їх і закінчити адаптацію як можна швидше, щоб відсвяткувати Хеллоуін з «чистою совістю». Власники Mac отримають такі ж незабутні відчуття від гри, як і PC-користувачі, а також всі попередні випущені оновлення та завантаження ігровий контент безкоштовно. Крім цього, завтра для користувачів PC і Xbox 360 стане доступно чергове доповнення, яке називається «Жертвопринесення».

Для довідки, Left 4 Dead являє собою захоплюючий корпоративний шутер від першої особи, в якому кожен користувач може грати одним з чотирьох героїв, захисників від орд зомбі, інфікованих пандемією. У грі присутня чотири режими гри: однокористувацький, в якому інші члени команди управляються комп’ютером, кооперативний і режим виживання, розрахований на чотирьох чоловік, і онлайн-режим для 8 осіб.

Загалом, досить цікава і місцями страшна гра, особливо, коли патрони закінчуються.