Починаючи з цього року компанія Apple почала пропонувати своїм клієнтам iPad в золотому корпусі. Однак завжди знайдуться люди, які бажають усіма можливими способами виділитися з натовпу і підкреслити свою індивідуальність. Саме для них в’єтнамська компанія Karalux представила яблучний планшет з корпусом з 24-каратного золота.

Вартість цих гаджетів досить демократична порівняно з аналогічними пропозиціями від британських ювелірів з Stuart Hughes, які з року в рік змушували ворушитися волосся на головах фанатів Apple. Звикнувши до цін в мільйони доларів я, відверто кажучи, був дуже здивований, коли дізнався, що за позолочений Air iPad 2 Karalux хоче отримати від 25 до 35 мільйонів в’єтнамських донгів. У перерахунку на більш зрозумілу і поширену валюту це приблизно 1180$ за 16 ГБ, 1300$ за 64 ГБ і 1640$ за 128 ГБ моделі яблучних планшетів відповідно.

Отже любителям розкоші доведеться доплатити всього лише близько 700 зайвих доларів за те, щоб отримати справжній золотий iPad. А якщо вам зовсім вже нікуди дівати гроші, то можете заодно звернути увагу на iPad mini 3 в золотому корпусі — він повинен обійтися ще дешевше.

Кожному покупцю одного з таких «прокачаних» планшетів в якості приємного бонусу Karalux пропонує на вибір позолочену шпильку для краватки або запальничку Zippo. Але варто також врахувати, що дана пропозиція обмежена і діє тільки до кінця нинішнього місяця.