Поки більшість покупців займають черги перед місцевими Apple Store або очікують поштових кур’єрів, які повинні доставити посилки з iPhone 4S вже в найближчу п’ятницю, деякі користувачі встигли не тільки дістати в руки новий смартфон, але і провести його перші синтетичні тести.

На сайті Geekbench стали з’являтися перші результати тестів iPhone 4S (по нумерації Apple модель також відома як iPhone 4,1), які не здаються підробкою. Дослідження були зроблені вчора і сьогодні, і показали приблизно однаковий результат.

Наведена специфікація вказує на наявність двоядерного процесора Apple A5 (ARMv7, тактова частота складає 716 МГц), а обсяг пам’яті свідчить про те, що в iPhone 4S буде встановлено 512 МБ оперативної пам’яті.

Для порівняння результат iPhone 4S (я пропоную зупинитися на інтегральною оцінкою у 622 пункту) майже на 70% швидше торішнього iPhone 4, який набрав всього 370 очок, і приблизно на 17% повільніше iPad 2 (749 пунктів), що викликано більш високою тактовою частотою процесора, встановленого у другому поколінні яблучного планшета.