Продовжуючи розпочату тему про зимових бандлах я хотів би розповісти читачам ще про одну акцію, у якій BundleHunt пропонує «12 кращих Mac-додатків і корисностей для дизайнерів» зі знижкою в 95% — всього за 50$ замість 1100$.

Отже, набір від BundleHunt включає в себе такі програми…

 • BannerZest Pro (звичайна ціна: 129$) — це аналог MotionComposer з першої частини. Додаток також здатне «оживити» статичні картинки і зробити з нього анімований веб-контент, будь то заглушка для сайту або банер. Підтримуються технології Flash/HTML5.
 • DEVONthink Personal (звичайна ціна: 50$) являє собою програмне рішення для зберігання, організації і пошуку різноманітної інформації начебто електронних повідомлень, документів PDF і DOC, зображень, мультимедіа тощо. Підтримується синхронізація важливих файлів з мобільним додатком DEVONthunk To Go, доступним для iPhone/iPad (варто ще 15$).
 • Утиліта Little Snitch (звичайна ціна: 40$) є, мабуть, найкращим «не-системним» фаєрволом, дозволяє відстежувати та припиняти мережеву активність на вашому комп’ютері Mac. Таким чином, жоден байт не буде завантажений або відправлений без вашого відома, а допоможе вам у цьому гнучка система правил. На мій погляд, тільки з-за цього додатка можна було б придбати даний пакет.
 • PulpMotion (звичайна ціна: 129$) призначена для створення анімованих презентацій з користувацьких фотографій, відео-роликів, музики та іншого.
 • DiskDrill Pro (звичайна ціна: 89$) — це програмне забезпечення для відновлення музики, документів і додатків з HFS/HFS + FAT, NTFS і інших файлових систем. Програма підтримує роботу з будь-якими носіями: внутрішніми і зовнішніми жорсткими дисками, картами пам’яті, iPod Classic і т. д.
 • MacPilot (звичайна ціна: 20$) представляє ще один клас досить популярних програм, які дозволяють швидко включати приховані можливості Mac OS X, оптимізувати роботу комп’ютера і виконувати численні рутинні операції одним натисненням кнопки.

…і такі доповнення для дизайнерів, веб-розробників та інших зацікавлених товаришів :)

 • 10 електронних книг від Smashing Magazine (звичайна ціна: 65$) дозволяють з головою зануритися у вивчення CSS, веб-дизайну, типографіки, роботи з графічними редакторами, розробки дизайну для iPhone/iPad і так далі. Всі книги доступні у форматах PDF, EPUB, Mobipocket (без DRM). Природно, англійською мовою.
 • Набір з 3 якісних тем для WordPress від WPBundle на вибір більше 300 іконок від IconJar (звичайна ціна: 150$).
 • Media Go Arsenal Vector Collection 3 — 7 векторних колекцій (звичайна ціна: 270$).
 • 4 теми для WordPress від Themify на вибір (звичайна ціна: 100$).
 • Набір з 352 векторних іконок Whitespace від PixelPress Icons (звичайна ціна: 65$).
 • 4 електронні книги від Copy Hackers (звичайна ціна: 49$).

Нагадаю, що придбати набір від BundleHunt можна ще протягом 11 днів. Його вартість становить 49$.

Крім цього, ви зможете отримати додаток Ensoul розробки MacPaw тільки опублікувавши твіт про цю акцію. А серед покупців і передплатників на новини про майбутні розпродажі організатори обіцяють розіграти парочку iPad 2.