Цілком очевидно, що організатори різноманітних бандлів (програмних наборів, які продаються протягом певного часу за дуже привабливою ціною), не могли залишитися осторонь від різдвяних знижок і розпродажів, що почалися після «чорної п’ятниці». Тому сьогодні я б хотів розповісти вам про два набори від MacLegion і BundleHunt. І в першій частині я почну, мабуть, з першого набору.

Отже, в бандл від MacLegion входить рівно 10 додатків на будь-який смак і колір»:

  • MotionComposer від Aquafadas (звичайна ціна: 149$) дозволяє створювати анімований контент для веб-сторінок, який однаково добре відображається на комп’ютерах і мобільних гаджетах завдяки підтримці технологій Flash і HTML5. При цьому, від користувача не потрібно навіть навичок програмування.
  • Nisus Writer Pro від Nisus Software (звичайна ціна: 79$) — це текстовий процесор зразок Pages або Microsoft Word з підтримкою закладок, крос-посилань, нумерації рядків, обтікання тексту навколо зображення і безліччю інших можливостей. Сумісний з RTF-документами і безліччю інших форматів.
  • PhotoStyler від Neatberry (звичайна ціна: 29.99$) є досить цікавим фото-редактором з підтримкою великої кількості графічних форматів, включаючи RAW. Користувачеві пропонується безліч встановлених пресетів, фільтрів, ефектів і інструментів, можливості пакетної обробки фотографій, публікації в соціальні мережі і т. д.
  • Bellhop від Conceited Software (звичайна ціна: 24.99$) може стати цікавою знахідкою для любителів подорожувати, оскільки застосування призначене для бронювання готелів та пошуку кращих пропозицій завдяки партнерству з TravelNow, Expedia, Hotels.com і TripAdvisor.
  • Boom від Global Delight (звичайна ціна: 8.99$) вже потрапляв на сторінки нашого блогу в рамках підведення підсумків виставки MacWorld Expo в нинішньому році. Це просте додаток дозволить збільшити гучність аудіо-доріжки потокового відео, музики з iTunes, відео-конференцій і інших додатків, які звучать тихо на вбудованих колонках.
  • Tidy Up! від Hyperbolic Software (звичайна ціна: 33$) — це програма для пошуку дублікатів на диску вашого комп’ютера з підтримкою безлічі атрибутів. Серед таких файлів можуть бути документи, музичні треки, фотографії, бази даних додатків і так далі.
  • Remote Buddy від IOSPIRIT (звичайна ціна: 27$) являє собою наворочену програму, що дозволяє керувати віртуальними клавіатурою і мишею, програмним забезпеченням для медіа-центрів, більш ніж сотнею додатків і іншим за допомогою іДевайсов, Apple Remote або інших сумісних пультів ДУ.
  • Розробники з Mariner Software називають MacGourmet Deluxe (звичайна ціна: 49.95$) аналогом iTunes для рецептів, яке допомагає впорядкувати і дуже швидко знайти потрібні рецепти.
  • Rubbernet від Conceited Software (звичайна ціна: 40$) може стати в нагоді тим користувачам, які хочуть знати, скільки трафіку споживає кожен додаток, а також переглянути по кожному з них детальну статистику. Утиліта підтримує відображення інформації в реальному часі, віддалений моніторинг і статистику для кожного активного користувача на комп’ютері.
  • AppDelete від Reggie Ashworth (звичайна ціна: 7.99$) являє собою цілий клас програм, з допомогою яких можна правильно видаляти не тільки самі програми та їхні даний, але і віджети, панелі для Системних налаштувань, плагіни і т. д.

За все це «добро» організатори пропонують заплатити 49$, що майже в 10 разів менше сукупної вартості цих програм, придбаних окремо (480$). Акція від MacLegion триватиме ще тиждень. До речі, мало не забув сказати, що крім цього перші 10 000 покупців пакету отримають безкоштовну ліцензію на антивірус MacScan.

Продовження слідує…