Після публікації статей про двох зимових бандлах від MacLegion і BundleHunt мені на пошту прийшло запрошення взяти участь ще в одній розпродаж нової, на цей раз від знаменитого ресурсу MacUpdate. За словами організаторів цієї акції, ви зможете отримати 12 досить цікавих програм для Mac зі значною знижкою в 94% + набір з більш ніж 6200 шрифтів.


До складу пакету від MacUpdate входять такі програми:

 • TechTool Pro 6 (звичайна ціна: 99$) — мабуть, це одна з кращих діагностичних утиліт для Mac, яка дозволяє перевіряти і лікувати «залізо» вашого комп’ютера. Про застосування говорить той факт, що його використовують у сервісних центрах Apple і включають до складу дисків AppleCare.
 • IconBox (звичайна ціна: 24$) дозволяє зберігати, управляти і змінювати іконки додатків або значки в Доці. Для додавання нової іконки в бібліотеку додатка досить просто перетягнути її з Finder в вікно IconBox. Крім цього, менеджер підтримує «розумні коробки» (Smart Box) за аналогією зі смарт-плейлистами iTunes (варто відзначити, що це додаток отримають тільки перші 15 000 покупців).
 • TotalFinder (звичайна ціна: 18$) — для деяких користувачів дана програма може стати джерелом функцій, яких так не вистачає в стандартному Finder. Серед них можна виділити просунуту навігацію за допомогою вкладок, цікаві двохпанельний режим, відображення каталогів перед файлами і системний шорткат для відображення вікна Total Finder (прям як у Visor).
 • Postbox 3 (звичайна ціна: 29$) — це досить простий і елегантний поштовий клієнт, який є альтернативою офіційним Mail.app. Серед його ключових можливостей розробники виділили підтримку перегляду ланцюжків повідомлень, швидкий пошук, інтеграцію з іншими додатками/технологіями Apple начебто Адресної книги, iCal, iPhoto, Spotlight і QuickLook. Користувачі навіть можуть створювати завдання в OmniFocus або Things прямо з Postbox.
 • Понад 6200 шрифтів і набору FontPack Master Pro (звичайна ціна: 300$), розсортованих за категоріями. Їх ліцензія передбачає, зокрема, комерційне використання на 5 комп’ютерах для різноманітних проектів. Також у наборі можна знайти утиліту FontBoss для управління шрифтами.
 • Labels & Addresses (звичайна ціна: 49$) призначена для створення і управління мітками, цінниками, штрих-кодами, конвертами і т. д.
 • Mac DVDRipper Pro (звичайна ціна: 19$): ніколи не користувався цим додатком, але пишуть, що за допомогою нього ви зможете створювати резервні копії фільму, записаного на DVD, щоб не боятися за подряпини на носії і не витрачати енергію акумулятора ноутбука на підтримку роботи приводу.
 • Back In Focus (звичайна ціна: 99$) повинен покращувати розмиті зображення або їх частини, для чого використовує декілька алгоритмів і технологію Grand Central Dispatch з Mac OS X.
 • Neverwinter Nights 2 (звичайна ціна: 19$) — одна з найпопулярніших ігор в жанрі RPG.
 • За задумом розробників, Hear (звичайна ціна: 19$) має значно поліпшити якість звуку у фільмах, музиці та інших ваших додатках для OS X. Серед основних «фішок» програми виділяється 3D-звук, широкосмуговий еквалайзер, віртуальний сабвуфер та інші звукові опції/ефекти.
 • iClip 5 (звичайна ціна: 19$) — це теж відома програма, яка значно розширює можливості стандартного буфера обміну операційної системи.
 • І, нарешті, FoldersSynchronizer (звичайна ціна: 40$) являє собою утиліту для синхронізації і створення резервних копій файлів, каталогів, звичайних і завантажувальних дисків.

За всі ці програми MacUpdate хоче 50$ (замість 741$), акція триватиме ще майже 15 діб. Крім цього, можна розповісти про акцію через Twitter і безкоштовно отримати ще один додаток — MenuPop.